X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Ardanowski: jednym z wyzwań w 2020 r. wzmocnienie polskiego rolnictwa w Europie

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2019 13:20
Szef resortu rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski ocenia mijający rok jako złożony i skomplikowany, a jako główne cele resortu w 2020 roku wymienia promocję polskich firm i żywności za granicą.
Audio
  • Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski podsumowuje w Programie 1 Polskiego Radia mijający rok w rolnictwie. (Tomasz Matusiak)
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: shutterstock, Aleksandar Malivuk

- Z jednej strony mogą cieszyć wyniki eksportu, z drugiej kolejny raz rolnicy doświadczyli suszy i strat z jej powodu - ocenił Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa i rozwoju wsi.

Kolejną ważną sprawą wymagającą uwagi w przyszłym roku jest - zdaniem ministra - przeciwdziałanie skutkom zmian klimatycznych. Szczególnie chodzi o suszę, która nęka rolników już dwa lata z rzędu.

rolnictwo1200.jpg
J. K. Ardanowski: rząd udziela rolnictwu największego wsparcia w Europie

>>>[CZYTAJ WIĘCEJ] Jan Ardanowski: staramy się wyrównywać szanse rozwojowe na wsi

Minister zapowiedział, że głównym celem resortu w 2020 roku będzie rozwój polskiego rolnictwa, promocja polskich firm i żywności za granicą.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zapowiedziało również, że w dalszym ciągu będą realizowane programy, które mają poprawić sytuację ekonomiczną polskich rolników.

Tomasz Matusiak, Program 1 Polskiego Radia, PR24, akg

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Minister rolnictwa ręczy za jakość i bezpieczeństwo polskiej żywności

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2019 15:10
Podczas konferencji prasowej w resorcie rolnictwa mówiono o polskiej żywności. Minister Jan Krzysztof Ardanowski skomentował zarzuty mówiące o złej jakości niektórych sprzedawanych w Polsce produktów spożywczych i zapewniał, że nasza żywność jest najwyższej jakości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Ardanowski: staramy się wyrównywać szanse rozwojowe na wsi

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 22:00
- Polska wieś potrzebuje inwestycji w infrastrukturę drogową. Drogi mają wpływ na jakość życia. Liczy się tak naprawdę cała sfera usług społecznych. Staramy się wyrównywać szanse rozwojowe na wsi - powiedział w Polskim Radiu 24 minister rolnictwa Jan Ardanowski, obecny na Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdroju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

J. K. Ardanowski: rząd udziela rolnictwu największego wsparcia w Europie

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2019 18:21
Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski przyznał, że "rząd pomaga w tej chwili w stopniu największym w Europie w działaniach wspierających rolnictwo ze środków krajowych, jednak skala tego wsparcia jest ograniczona przez unijne przepisy".
rozwiń zwiń