X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Nowe technologie wkroczyły do rolnictwa. Współpraca ARiMR z NCBR

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 13:50
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju rozpoczynają współpracę na rzecz wykorzystania innowacyjnych rozwiązań w sektorze rolniczym.
Audio
  • O współpracy na rzecz wykorzystania innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie, między ARiMR a Narodowym Centrum Badań i Rozwoju - była mowa w radiowej Jedynce w audycji Dariusza Kwiatkowskiego.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: pixabay

Współpraca ta ma między innymi usprawnić obsługę dopłat obszarowych dla rolników. Podpisano list intencyjny w tej sprawie.

- W ramach realizacji projektu pozyskiwane mogą być na przykład zdjęcia terenu, o bardzo wysokiej rozdzielczości, dzięki wykorzystaniu bezzałogowych statków powietrznych, wyjaśniał w radiowej Jedynce Wojciech Kamieniecki - dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

- Priorytetem we współpracy będzie wprowadzenie nowych technologii - podkreślił Tomasz Nowakowski - prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Jak dodał, także branża rolnicza wkracza w obszar cyfryzacji - głównie chodzi o wykorzystanie dronów oraz analizę dużej liczby danych potrzebnych w rolnictwie. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju udzieli wsparcia finansowego przy wdrażaniu tych projektów.

  • Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju obszarów wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie, materiał opracowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Instytucja zarządzająca PROW 2014 – 2020 minister rolnictwa i rozwoju wsi, materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Dariusz Kwiatkowski, Jedynka, ARiMR, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

ARiMR: 900 tys. zł na modernizację gospodarstwa związanego z produkcją zwierzęcą

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2018 14:27
Od 28 czerwca do 27 lipca Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy finansowej przy modernizacji gospodarstw. Dotyczy ona tak zwanego obszaru ABC czyli związanego z produkcją zwierzęcą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ARiMR: wnioski o wsparcie dla grup producenckich do 31 maja

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 15:12
Trwa piąty nabór wniosków o przyznanie pomocy na „Tworzenie grup i organizacji producentów rolnych”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ARiMR: za przekazanie gospodarstwa innemu rolnikowi należy się wsparcie

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 14:40
Od 30 września do 29 października tego roku rolnicy będą mogli składać wnioski o uzyskanie wsparcia za trwałe przekazanie gospodarstwa innemu producentowi rolnemu.
rozwiń zwiń