X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Inwestycje drogowe za 800 mln zł zatwierdzone

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2019 15:22
Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk zatwierdził do realizacji 11 programów inwestycji dla zadań drogowych, których łączny koszt wynosi prawie 800 mln zł - poinformował resort infrastruktury.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Stockr/Shutterstock.com

- To zadania związane z rozbudową odcinków dróg i wzmocnieniem ich nawierzchni do przenoszenia obciążeń o nacisku 11,5 ton na oś oraz poprawą bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego przez przebudowę skrzyżowań, budowę chodników i sygnalizacji świetlnej, a także budowę przepustów i wiaduktów na drogach krajowych - poinformowano.

Zadania te będą realizowane w siedmiu województwach: kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, podkarpackim, podlaskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim.

Te zadania to między innymi budowa obwodnicy Augustowa w ciągu DK 16, której realizacja zakończy się w roku 2025, budowa wiaduktu w Bochni w ciągu DK 94, który ma zostać zbudowany do roku 2022 czy budowa obwodnicy Wałcza w ciągu DK 22 gdzie roboty budowlane zaplanowano na lata 2023-2025.

Jak powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" minister Andrzej Adamczyk - "nasz wysiłek obecnie koncentruje się na powiększeniu sieci ekspresówek". Minister liczy również, że stan sieci kolejowej będzie w Polsce "taki, jak w Niemczech".

Szef resortu infrastruktury zapowiedział także zakończenie budowy wszystkich autostrad w naszym kraju do roku 2025.

MI, PAP, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak