X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Więcej połączeń na trasie Kraków-Amsterdam

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2019 13:40
Holenderska linia lotnicza KLM od 2 września do 26 października tego roku zwiększy liczbę połączeń Kraków-Amsterdam z trzech do czterech dziennie. Nowy, wieczorny lot poprawi dostępności trasy w sezonie letnim.
Nowe połączenie między Amsterdamem a Krakowem jest już w sprzedaży - poinformowały linie KLM.
Nowe połączenie między Amsterdamem a Krakowem jest już w sprzedaży - poinformowały linie KLM.Foto: Terence Ong/Wikimedia Commons/CC

Jak poinformował przewoźnik, nowe połączenie między Amsterdamem i Krakowem jest już w sprzedaży. Wylot z Amsterdamu zaplanowano na godzinę 16:40, z przylotem do stolicy Małopolski o godzinie 18:35. Rejs powrotny zacznie się o 19:15 z lądowaniem w Amsterdamie o 21:15.

Połączenie będzie obsługiwane samolotem Embraer E190, takim samym co pozostałe loty KLM do Krakowa.

Kraków Airport jest drugim lotniskiem w Polsce pod względem liczby obsłużonych pasażerów i największym portem regionalnym. W zeszłym roku lotnisko odprawiło blisko 6,8 mln pasażerów, tj. o 16 proc. więcej niż rok wcześniej. Na ten rok zaplanowano obsłużenie 7,9 mln osób.

W tegorocznym letnim rozkładzie lotnisko ma ponad 130 połączeń, w tym 33 nowe, wykonywanych przez 24 przewoźników tradycyjnych i niskokosztowych. Do końca roku ich liczba powinna przekroczyć 140.

PAP, akg

Czytaj także

Znakomite wyniki lotniska w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2018 13:06
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice obsłużył w styczniu blisko 440,7 tys. pasażerów, czyli o 20 proc. więcej niż w tym samym okresie 2017 r.
rozwiń zwiń

Czytaj także

102 połączeń w letnim rozkładzie lotów z Krakowa

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2018 13:18
znalazło się w letnim rozkładzie Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice. Wśród nich jest pięć nowości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krakowskie lotnisko również ze wzrostem liczby podróżnych

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2018 15:22
Nie tylko lotnisko w Pyrzowicach k. Katowic notuje wzrost liczby podróżnych. We wrześniu z usług lotniska w Krakowie (Kraków Airport) skorzystało ponad 614,6 tys. pasażerów, czyli o 13 procent więcej niż we wrześniu zeszłego roku. W minionym miesiącu padł też rekord dzienny – 24 września w ciągu doby odprawiono 23,9 tys. osób.
rozwiń zwiń