X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Wiceminister rolnictwa: wkrótce powstanie Grupa Spożywcza. Ma wspierać polskie rolnictwo

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2019 11:32
W lipcu formalnie zostanie powołana Grupa Spożywcza, której celem ma być wspieranie polskiego rolnictwa - wynika z wypowiedzi wiceministra rolnictwa Tadeusza Romańczuka podczas drugiego dnia Konwencji Programowej PiS i Zjednoczonej Prawicy w Katowicach.
Audio
  • Wiceminister rolnictwa Tadeusz Romańczuk zapowiedział na konwencji PiS w Katowicach, że w lipcu odbędzie się spotkanie, na której zawiąże się grupa spożywcza. (Cz.1/IAR)
  • Wiceminister rolnictwa Tadeusz Romańczuk zapowiedział na konwencji PiS w Katowicach, że w lipcu odbędzie się spotkanie, na której zawiąże się grupa spożywcza. (Cz.2/IAR)
Jednym z tematów drugiego dnia Konwencji Programowej PiS i Zjednoczonej Prawicy w Katowicach jest rolnictwo.
Jednym z tematów drugiego dnia Konwencji Programowej PiS i Zjednoczonej Prawicy w Katowicach jest rolnictwo.Foto: twitter.com/pisorgpl

- W lipcu zostanie zorganizowane pierwsze spotkanie, gdzie formalnie zawiąże się ten podmiot – zapowiedział wiceminister Romańczuk.

Dodał, że powstanie grupy „ma na celu wspieranie polskiego rolnictwa”, a zainteresowanie jej utworzeniem wyraziły organizacje, które dyskutowały o rozwiązaniach w ramach Porozumienia Rolniczego.

Utworzenie Krajowej Grupy Spożywczej – narodowego holdingu, którego zadaniem ma być stabilizacja, promocja i regulacja rynku rolno-spożywczego zostało zapowiedziane w 2018 roku przez premiera Mateusza Morawieckiego i ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego. 

W sobotę szef resortu rolnictwa podkreślał, że paradygmatem polityki PiS jest utrzymanie jak największej liczby gospodarstw rolnych, także tych najmniejszych. Dodał, że właśnie takich gospodarstw powinno pozostać jak najwięcej. 

- Ale także one muszą produkować żywność wysokiej jakości, przede wszystkim na rynki lokalne - dodał minister. 

IAR/PAP, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak