X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Teraz Polska pomaga od lat w promocji produktów, usług oraz innowacji

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019 16:35
13 produktów, 7 usług, 3 innowacje oraz dwa samorządy zdobyły Godło „Teraz Polska” w 29. edycji tego konkursu. Było w czym wybierać, bo zgłoszeń wpłynęła prawie setka.
Audio
  • O tegorocznych laureatach konkursu Teraz Poska, któremu patronuje Polskie Radio - była mowa w radiowej Jedynce w audycji przygotowanej przez Aleksandrę Tycner.
Konkurs Teraz Polska to najstarsza inicjatywa wyróżniająca i promująca przedstawicieli krajowego biznesu.
Konkurs Teraz Polska to najstarsza inicjatywa wyróżniająca i promująca przedstawicieli krajowego biznesu.Foto: Kamil Broszko

- Nasz konkurs to najstarsza inicjatywa wyróżniająca i promująca przedstawicieli krajowego biznesu - mówił w radiowej Jedynce Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego Teraz Polska.

Jednym z 13 laureatów w kategorii produkt zostało laboratorium kosmetyczne Floslek, nieduża polska firma rodzinna z 25 letnia tradycją wyróżniona w tym konkursie już po raz drugi.

W kategorii usługa nagrodzona została nowatorska diagnostyka genetyczna oparta na sekwencjonowaniu genowym warszawskiego start-upu Warsaw Genomics.  

- W tym roku po raz dziesiąty, przy okazji konkursu Teraz Polska przyznano wyróżnienia w kategorii Wybitny Polak - poinformował Krzysztof Przybył.

Otrzymał je znany koszykarz Marcin Gortat, który od lat jest zaangażowany w promocję Polski oraz Wojska Polskiego poza granicami kraju.

Wyróżnione Godłem Teraz Polska zostały dwa samorządy: Wiązowna i Leżajsk, a wyróżnienie honorowe przyznano Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu.

Nagroda w konkursie Teraz Polska ma także wymierne znaczenie. Produkty, opatrzone tym Godłem są dobrze rozpoznawalne na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym.

Łatwiej i skuteczniej je promować, bo dają gwarancję jakości. Polskie Radio sprawuje patronat nad konkursem.

Aleksandra Tycner, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak