X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Centra Obsługi Przedsiębiorców: zobacz co mogą zaoferować

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 08:30
Dziś w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni Agencja Rozwoju Przemysłu otwarte zostało trzecie już Centrum Obsługi Przedsiębiorców.
Audio
  • O tym jakie zadania mają działające już w Polsce centra przedsiębiorcy - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Kolczyński wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: wutzkohphoto/ shutterstock

Ze wsparcia centrów przedsiębiorcy mogą już korzystać we Wrocławiu i w Katowicach - poinformował w Polskim Radiu 24 Paweł Kolczyński wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu.

Jak dodał - oferta dla przedsiębiorców, zwłaszcza małych i średnich, obejmuje pożyczki w kwocie od 800 tysięcy złotych. Są to pożyczki inwestycyjne, obrotowe, na finansowanie innowacyjnych rozwiązań, a także na restrukturyzację firmy.

Oferta obejmuje także leasing przemysłowy. Od 1 czerwca - mówił wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu - ruszy oferta leasingu na wyspecjalizowane urządzenia i maszyny, "bo tutaj istnieje na rynku luka".

Trzecim elementem wsparcia jest możliwość pozyskiwania przez firmy informacji dotyczących rozpoczęcia albo rozwijania działalności proeksportowej i wspierania jej pożyczkami lub kredytami np. z Banku Gospodarstwa Krajowego, czy ubezpieczenie w KUKE.

Centra mają być też miejscem spotkań dla lokalnego biznesu. ARP ma w planach otwarcie kilku takich miejsc.

Sylwia Zadrożna, ak, NRG


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak