X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

EKG: wielu polskim firmom już za ciasno na krajowym rynku

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 12:30
Przedstawiciele biznesu i samorządów, polscy i europejscy politycy, eksperci i naukowcy, poruszają na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach ważniejsze dla przyszłości Europy problemy i sprawy istotne także dla polskiej gospodarki. Jednym z tematów jest wspieranie rodzimych firm, które coraz częściej myślą o wejściu na zagraniczne rynki.
Audio
  • W radiowej Jedynce Beata Daszyńska-Muzyczka, prezes zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego - mówiła, na czym polega rola BGK we wspieraniu polskiego biznesu, w tym na zagranicznych rynkach. (Justyna Golonko)
Fundusz Trójmorza - to inicjatywa Banku Gospodarstwa Krajowego.
Fundusz Trójmorza - to inicjatywa Banku Gospodarstwa Krajowego.Foto: Wikimedia Commons, Alina Zienowicz (Ala_z)

Jak mówiła w radiowej Jedynce Beata Daszyńska-Muzyczka, prezes zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego, misją która towarzyszyła bankowi od czasu jego powstania 95 lat temu, jest wspieranie rozwoju gospodarczego Polski. BGK wspiera szczególnie małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również te duże. 

- Najbardziej popularna forma wsparcia dla biznesu to gwarancje de minimis - mówiła Beata Daszyńska-Muzyczka.

Bank współpracuje z Unią Europejską w pomocy finansowej, w ramach różnych unijnych programów, dla polskiego biznesu.

- BGK wspiera też nasze firmy w ekspansji zagranicznej, bowiem polski rynek dla wielu krajowych przedsiębiorstw stał się już za ciasny - oceniła przedstawicielka Banku.

Dlatego, jak dodała, BGK otwiera swe placówki za granicą. W zeszłym roku w Brukseli, a w tym roku we Frankfurcie oraz Londynie, i być może jeszcze w Stanach Zjednoczonych i Singapurze.

Justyna Golonko, ak, NRG

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak