X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Pomoc dla rolników chcących działać w grupie

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2019 12:45
W przyszłym tygodniu rusza piąty nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "Tworzenie grup producentów i organizacji producentów" na lata 2014-2020
Audio
  • Sławomir Piotrowski dyrektor Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w rozmowie z Tomaszem Matusiakiem - mówił w radiowej Jedynce o programie pomocy dla rolników zrzeszających się w grupy producenckie.
Tworzenie grup producenckich ma pomóc rolnikom w zwiększeniu produkcji.
Tworzenie grup producenckich ma pomóc rolnikom w zwiększeniu produkcji.Foto: shutterstock

- Ośrodki Doradztwa Rolniczego w całym kraju pomogą rolnikom w wypełnieniu i złożeniu wniosku - deklarował w radiowej Jedynce Sławomir Piotrowski dyrektor Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w rozmowie z Tomaszem Matusiakiem.

Jak dodał - projekt jest skierowany do rolników, którzy będą się zrzeszać w ramach grup i ich związków i wytwarzać produkty konkurencyjne na rynku. Tworzenie takich grup ma pomóc w wytwarzaniu dużych partii danego produktu na rynek krajowy i zagraniczny.

Wsparcie przyznawana jest w okresie pierwszych 5 lat funkcjonowania grupy liczonych od dnia jej uznania. Złożone przez grupy producentów rolnych wnioski zostaną poddane ocenie punktowej.

Suma uzyskanych punktów będzie decydowała o kolejności przysługiwania pomocy. Wnioski można składać od 15 kwietnia.

Tomasz Matusiak, ak, NRG

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak