X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

„Społem” zainwestuje w sklepy na wsi. W miastach jest już za ciasno

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2019 10:50
Spółdzielcy ze związku „Społem” w coraz większym stopniu rozwijają działalność na wsi. To efekt realiów rynkowych, w których dominującą rolę na terenie miast  odgrywają wielkie, zagraniczne sieci handlowe.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Kwangmoozaa

Organizacja spółdzielców obchodząca w tym roku 150 rocznicę  powstania, staje przed trudnymi wyzwaniami, ale ma wiele atutów, jak choćby bogate tradycje i nazwę lokowaną w czołówce najwyżej wycenianych polskich marek. 

- Społemowskie spółdzielnie coraz odważniej wchodzą do gmin wiejskich, mówił w radiowej Jedynce Ryszard Jaśkowski - prezes Krajowego Związku Rewizyjnego  Spółdzielni Spożywców „Społem” .

Pisarz Stefan Żeromski, który zaprojektował znak „Społem”, był entuzjastą ruchu spółdzielczego, redagował między innymi społemowski miesięcznik.

Dariusz Kwiatkowski, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak