X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Targi Horti-Tech, czyli jak hi tech wkracza do rolnictwa

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 13:30
W środę 13 lutego w Kielcach ruszają targi HortiTech - które będą okazją do zaprezentowania przez producentów nowoczesnego sprzętu sadowniczego i warzywniczego oraz do spotkania właścicieli sadów i gospodarstw warzywniczych. 
Audio
  • W radiowej Jedynce Katarzyna Kulińska - przedstawicielka Targów Kielce - mówiła o programie i celach rozpoczynających się 13 lutego w Kielcach targów Horti-Tech. (Aleksandra Tycner)
Drony coraz częściej wykorzystywane są we współczesnym rolnictwie.
Drony coraz częściej wykorzystywane są we współczesnym rolnictwie.Foto: Pixabay

Jak powiedziała w radiowej Jedynce Katarzyna Kulińska - przedstawicielka Targów Kielce - dziś już coraz rzadziej zbiera się owoce czy warzywa ręcznie, w czym pomagają nowe technologie.

Maszyny już nie tylko zbierają plony z drzew i krzewów, ale również na miejscu je pakują. Urządzenia te są coraz bardziej wyspecjalizowana i naszpikowane nowymi technologiami. Do produkcji sadowniczej i ogrodniczej wykorzystuje się również na dużą skalę drony. 

Jak poinformowała Katarzyna Kulińska - jedną z głównych konferencji podczas Horti-Tech, będzie spotkanie poświęcone jabłkom oraz poszukiwaniu nowych rynków zbytu dla polskich owoców.

Aleksandra Tycner, ak, NRG


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak