X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Gospodarka

Zwiedzić Polskę "za pół ceny"

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2018 10:01
Sezon wakacyjny w pełni, ale Polska Organizacja Turystyczna już myśli o przygotowaniu wypoczynku w czasie, gdy można będzie nań przeznaczyć przede wszystkim soboty i niedziele. Przedsięwzięcie to jest organizowane po raz piąty i ma umożliwić poznawanie najpiękniejszych zakątków kraju. Wspiera je Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Audio
  • Robert Andrzejczyk - prezes Polskiej Organizacji Turystycznej w rozmowie z Dariuszem Kwiatkowskim na antenie radiowej Jedynki wyjaśniał idee projektu mającego promować polską turystykę także poza głównym sezonem wypoczynkowym.
Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny -  to akcja Polskiej Organizacji Turystycznej promująca zwiedzanie kraju poza głównym sezonem turystycznym.
"Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny" - to akcja Polskiej Organizacji Turystycznej promująca zwiedzanie kraju poza głównym sezonem turystycznym.Foto: Pixabay

Obecnie trwa konkurs, którego celem jest  zachęcenie firm turystycznych do obniżki cen, właśnie w wybranym terminie weekendowym, wyjaśniał Robert  Andrzejczyk - prezes Polskiej Organizacji Turystycznej w rozmowie z Dariuszem Kwiatkowskim na antenie radiowej Jedynki.

Pomysł na promocję polskiej turystyki

Jak dodał - jest to projekt, który ma promować wypoczywanie w kraju i podróżowanie poza sezonem turystycznym - nie tylko w miastach, ale także na terenach wiejskich.

Zainteresowani konkursem powinni zgłaszać się do Polskiej Organizacji Turystycznej.

Długa lista atrakcji

Lista ofert ze zniżką 50 proc. z poprzednich edycji konkursu, obejmuje wiele atrakcyjnych miejsc.

W przeszłości były na niej między innymi: Muzeum Archeologiczne w Krakowie, Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, Kopalnia Soli w Wieliczce, Kopalnia Soli Bochnia, Park Inwałd, Twierdza Srebrna Góra, Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka czy Toruńska Piernikarnia Mistrza Bogumiła.

Dariusz Kwiatkowski, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Witold Bańka: 2018 to najlepszy od 10 lat rok w turystyce

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2018 18:51
– Turystyka to jest 6 proc. PKB – mówił w Trójce Witold Bańka, minister sportu i turystyki. Gość "Pulsu Trójki" zwrócił uwagę na wciąż rosnące wskaźniki branży turystycznej, opieka nad którą leży w kompetencjach jego ministerstwa. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych". Co warto wiedzieć?

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2018 09:10
1 lipca wchodzi w życie "Ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych", która znacznie zwiększa ochronę konsumenta. - Gdy klient będzie kupował usługę turystyczną, będzie musiał otrzymać od sprzedawcy formularz informacyjny, z którego będzie jasno wynikało, jakie ma prawa – powiedział Paweł Niewiadomski, prezes Polskiej Izby Turystyki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Janowski (POT): tak naprawdę to "Na wsi najlepiej"

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2018 16:38
Poznaliśmy laureatów konkursu "Na wsi najlepiej". Najlepsi blogerzy w Polsce opisują najpiękniejsze miejsca i zakątki naszego kraju, a za chwilę rusza konkurs "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Jacek Janowski z Polskiej Organizacji Turystycznej.
rozwiń zwiń