X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Inwestycyjne atuty działek KOWR. Co roku rośnie liczba chętnych

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2018 09:44
Do najważniejszych zadań Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa należy gospodarowanie nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa, przede wszystkim ich dzierżawa.
Audio
  • O atrakcyjnych pod względem inwestycyjnym działkach, będących w dyspozycji KOWR - mówił na antenie radiowej Jedynki w rozmowie z Aleksandrą Tycner z Naczelnej Redakcji Gospodarczej PR Witold Strobel, Dyrektor Generalny KOWR.
W ubiegłym roku KOWR sprzedał prawie 600 ha działek za 206 mln zł.
W ubiegłym roku KOWR sprzedał prawie 600 ha działek za 206 mln zł.Foto: PIXABAY

KOWR ma również inne atrakcyjne oferty - poinformował na antenie radiowej Jedynki w rozmowie z Aleksandrą Tycner Witold Strobel, Dyrektor Generalny KOWR.

Inwestycyjne atuty

Jak stwierdził - działki w ofercie KOWR mają wiele atutów i należą do najbardziej atrakcyjnych inwestycyjnie. Dodał, że pod inwestycje KOWR przeznaczył około 70 tys. hektarów działek, z czego większość zlokalizowana jest na Dolnym Śląsku.

Nieruchomości te sprzedawane są w trybie przetargu nieograniczonego, w którym - jak poinformował Witold Strobel - mogą startować wszyscy chętni inwestorzy, choć w większości przypadków jest tak, że to inwestorzy zwracają się do KOWR-u, że są zainteresowani jakąś działką i wtedy jest ona wystawiana do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego.

Oferta KOWR przyciąga zagranicznych inwestorów

KOWR ma też wiele działek w specjalnych strefach ekonomicznych - poinformował Strobel.

Co roku powiększa się lista nabywców działek inwestycyjnych. Z oferty KOWR skorzystały znane światowe koncerny, ale współpraca KOWR z krajowymi i zagranicznymi firmami ma również ważny wymiar społeczny.

W ubiegłym roku KOWR sprzedał prawie 600 ha za 206 mln zł. Średnia cena za 1 ha wszystkich sprzedanych nieruchomości inwestycyjnych wynosiła prawie 350 tysięcy zł.

Aleksandra Tycner, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grunt za darmo. KOWR współpracuje z samorządami i nie tylko

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2018 07:39
Jednym z ważniejszych zadań Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, wynikających z ustawy o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa jest nieodpłatne przekazywanie uprawnionym podmiotom nieruchomości z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa - przypomina Witold Strobel, dyrektor generalny KOWR.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska atrakcyjna dla inwestorów. Sprzyjają: członkostwo w Unii i jakość kadr

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2018 11:21
Polska zajęła drugie miejsce po Czechach w tegorocznym rankingu atrakcyjności inwestycyjnej państw europejskich - wynika z Ankiety Koniunkturalnej Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, przeprowadzonej we współpracy z 13 izbami bilateralnymi w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

KOWR: ruszyły przetargi na dzierżawę ziemi. Do dyspozycji jest 60 tys. hektarów

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2018 12:34
Prawie 60 tys. hektarów ziemi chce w tym roku wydzierżawić Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR). Nie będzie to łatwe do zrealizowania biorąc pod uwagę fakt, że w pierwszym kwartale br. oddziały terenowe KOWR wydzierżawiły tylko około 5 tysięcy hektarów.
rozwiń zwiń