X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Polska jest liderem branży AGD w Europie

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2014 20:24
Na przekór spowolnieniu na rynku w większości krajów Europejskich, produkcja sprzętu AGD w Polsce nadal dynamicznie rośnie. Polska jest już od kilku lat liderem tego segmentu w Europie.
Audio
  • O rekordowej produkcji i eksporcie sprzętu AGD mówi w Polskim Radiu 24 Wojciech Konecki, dyrektor generalny Związku Pracodawców AGD CECED. /Justyna Golonko, Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia/.
  • Produkcja jest tak duża, że w wielu fabrykach AGD zaczyna brakować ludzi do pracy, mówi Wojciech Konecki, dyrektor generalny Związku Pracodawców AGD CECED / Justyna Golonko, Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia/.
Powstaje u nas najwięcej lodówek, kuchni czy pralek.
Powstaje u nas najwięcej lodówek, kuchni czy pralek.Foto: Glow Images/East News

– Powstaje u nas najwięcej lodówek, kuchni czy pralek - i ich produkcja rośnie -  tłumaczy Wojciech Konecki, dyrektor generalny Związku Pracodawców AGD CECED

Co ważne w tym sektorze rośnie też zatrudnianie - producenci sprzętu AGD zatrudniają w Polsce już ponad 20 tysięcy osób - w 20 fabrykach.

Bo firmy dobrze oceniają kondycję rynku, a w ślad za tym zwiększają swoje możliwości produkcyjne.

Justyna Golonko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wyniki przemysłu po trzech kwartałach

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2014 15:58
Wyniki polskiego przemysłu motoryzacyjnego dobrze się prezentują choć ostatnie miesiące to okres spadku produkcji przemysłowej.
rozwiń zwiń