X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Dobra sesja przy Książęcej. WIG20 na plusie

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 17:49
Po wczorajszych spadkach dziś na Giełdę Papierów Wartościowych zawitały wzrosty. Najważniejszy indeks naszego parkietu - WIG20 - zyskał 0,6 procent.
Audio
  • Raport giełdowy - Błażej Prośniewski (Jedynka)
.
.Foto: shutterstock, Autorstwa shutter_o

Sobiesław Kozłowski z domu maklerskiego Noble Securities mówi, że WIG20 "napędzały" dziś spółki energetyczne, które zanotowały trzecią z rzędu dobrą sesję. Przyczyniły się do tego m.in. informacje o większej liczbie przyłączeń instalacji fotowoltaicznych do sieci energetycznych.

Ciekawie wśród mniejszych spółek 

A gorąco, i to nie tylko z powodu upałów, było dziś nie tylko na spółkach energetycznych, ale też na kilku mniejszych walorach. W centrum uwagi znalazł się Livechat, który dziś urósł po wynikach za pierwszy kwartał tego rata. Traciły natomiast notowania Altusa, który ugina się pod ciężarem kary finansowej, nałożonej przez KNF. Mniejsze spółki wciąż więc czekają na swoje 

- Patrząc na WIG80, to indeks jest w konsolidacji, szuka "argumentu" za pójściem w górę lub w dół, ale póki co jeszcze go nie znalazł - komentuje Sobiesław Kozłowski.

Tymczasem na rynku NewConnect zadebiutował producent gier komputerowych Moonlit. Debiut był udany, bo spółka zyskała blisko 52 procent.

Jeśli chodzi o waluty, to dolar jest obecnie wyceniany na 3 złote i 75 groszy, euro kosztuje 4 złote 26 groszy, a frank - 3 złote i 84 grosze.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, Jedynka, Błażej Prośniewski, md

Zobacz więcej na temat: giełda papierów wartościowych
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak