X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

GPW kończy czwartek na lekkim plusie. Zyskiwały m.in. spółki z sektora gier

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 18:04
Czwartek na warszawskiej giełdzie skończył się na niedużym plusie. Indeks głównych spółek WIG20 zyskał około 0,2 procent.
Audio
GPW (pon. 04 03 2019)
GPW (pon. 04 03 2019)Foto: pixabay

Emil Łobodziński z domu maklerskiego PKO powiedział, że dzisiaj na giełdzie niewiele się działo, zwłaszcza jeżeli chodzi o zmiany wartości indeksów. Dodał, że dziś potwierdził się trend z ostatnich dwóch tygodni - spółki z WIG20 były w korekcie, a sporo lepiej radziły sobie spółki z indeksów mWIG40 i WIG80.

Gry na topie

Na uwagę zasługuje branża producentów gier komputerowych, tym bardziej, że od poniedziałku nasza giełda będzie publikować ich specjalny indeks.

- Spólki z segmentu gier komputerowych, zwłaszcza CD Projekt, wzbudzają zainteresowanie inwestorów, i to też widać po kursach - przyznał Emil Łobodziński.

W poniedziałek do WIG20 wejdą dwie nowe spółki - Play i Dino, które dziś zyskiwały. Z głównego indeksu GPW wypadną natomiast Energa oraz Eurocash.

Spokój na rynku walut

Na rynku walutowym także było spokojnie, a umacniała się głównie waluta brytyjska, reagując na wydarzenia wokół brexitu. Dolar kosztuje dziś 3 złote i 80 groszy, euro 4 złote i 30 groszy, frank - 3 złote i 79 groszy, a funt - 5 złotych i 5 groszy.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, Jedynka, Sylwia Zadrożna, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Warszawska giełda mniej pobudzona niż światowe parkiety

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 19:21
Giełda w Warszawie wkroczyła w nowy tydzień w umiarkowanych nastrojach, co i tak jest już dobrą wiadomością, po spadkowych sesjach ostatnich dni. WIG20, czyli najważniejszy indeks naszego parkietu, zyskał 0,05 procent.
rozwiń zwiń

Czytaj także

We wtorek GPW podążała za zachodnimi parkietami

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 17:53
Wtorkowa sesja na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie kończy się kolorem zielonym. Indeks największych spółek WIG 20 zyskuje 0,43 proc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lekki wzrost indeksów na GPW

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 17:47
Środowa sesja na warszawskim parkiecie zakończyła się na zielono. Indeks WIG 20 na koniec zyskał 0,2 procent.
rozwiń zwiń