X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

KNF nie zaakceptowała wniosku Raiffeisen Bank Polska o przesunięcie IPO

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 15:40
Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała we wtorek, że jednogłośnie nie zaakceptowała wniosku Raiffeisen Bank International AG ("RBI") w sprawie "zmiany sposobu realizacji złożonego zobowiązania", dotyczącego oferty publicznej.
RBI zobowiązany jest przeprowadzić pierwszą ofertę publiczną (IPO) Raiffeisen Bank Polska S.A. (RBPL) w terminie do dnia 30 czerwca 2017 r.
RBI zobowiązany jest przeprowadzić pierwszą ofertę publiczną ("IPO") Raiffeisen Bank Polska S.A. ("RBPL") w terminie do dnia 30 czerwca 2017 r. Foto: Wikimedia Commons, Michał Marszandt, NDT

Chodzi o przesunięcie na inny termin przeprowadzenie oferty publicznej przez bank.

KNF przypomina tym samym, że w związku z tym RBI zobowiązany jest przeprowadzić pierwszą ofertę publiczną ("IPO") Raiffeisen Bank Polska S.A. ("RBPL") w terminie do dnia 30 czerwca 2017 r.

Według wcześniejszych nieoficjalnych informacji Raiffeisen Bank International prowadził rozmowy z KNF na temat IPO. Raiffeisen Bank Polska S.A. chciał bowiem przesunięcia debiutu tego banku na giełdzie.

W ubiegłym tygodniu KNF informowała, że zobowiązanie Raiffeisen Bank International do przeprowadzenia oferty publicznej Raiffeisen Bank Polska do 30 czerwca 2017 r. jest aktualne.

W marcu Raiffeisen Bank International podał, że trwają przygotowania do IPO Raiffeisen Bank Polska, a proces rozpoczął się w styczniu. Oferta miałaby objąć 15 proc. akcji. W połowie kwietnia Raiffeisen Bank Polska złożył prospekt emisyjny do Komisji Nadzoru Finansowego.

Pod koniec zeszłego roku KNF informowała, że po odstąpieniu przez Alior Bank od rozmów w sprawie kupna akcji Raiffeisen Bank Polska, Komisja oczekuje, że Raiffeisen Bank Polska zadebiutuje na warszawskiej giełdzie do 30 czerwca 2017 roku.

PAP, jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

KNF ocenił sytuację sektora bankowego w 2016

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2017 20:39
Sytuacja sektora bankowego w 2016 r. pozostawała stabilna, czemu sprzyjało utrzymujące się ożywienie gospodarki oraz środowisko rekordowo niskich stóp procentowych - wynika z opublikowanego w czwartek raportu KNF o sytuacji w tym sektorze w ub. roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejnych debiutów na giełdzie można się spodziewać w III i IV kw.

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2017 15:56
Na warszawskiej giełdzie kolejnych debiutów spółek można się spodziewać w okolicach III i IV kwartału tego roku - wynika z wypowiedzi p.o. prezesa GPW Jarosława Grzywińskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

KNF: 28 czerwca powinien być ostatnim dniem obrotu akcjami Petrolinvestu

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2017 17:49
28 czerwca 2017 r. powinien być ostatnim dniem obrotu akcjami spółki Petrolinvest SA na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a z dniem następnym nastąpi wykluczenie akcji spółki z obrotu na rynku regulowanym - poinformowała KNF w środę w komunikacie.
rozwiń zwiń