X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Gospodarka

KGHM wstrzymał realizację II etapu projektu Sierra Gorda w Chile

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2017 16:23
KGHM wstrzymał realizację drugiego etapu projektu Sierra Gorda w Chile. Prezes spółki Radosław Domagalski powiedział, że ma to związek z nowymi realiami operacyjnymi tego przedsięwzięcia.
Audio
  • KGHM wstrzymał realizację drugiego etapu inwestycji w kopalni miedzi Sierra Gorda w Chile. Prezes spółki Radosław Domagalski powiedział, że ma to związek z nowymi realiami ekonomicznymi tego przedsięwzięcia./IAR/.
  • "Generalnie wierzymy w projekt Sierra Gorda i planujemy na nim zostać. Nie ma od niego odwrotu" - podkreślił prezes Domagalski./IAR/.
Sierra Gorda SCM jest spółką typu joint venture, zarządzaną przez KGHM International, należącą do KGHM (55 udziałów), Sumitomo Metal Mining (31,5)oraz Sumitomo Corporation (13,5).
Sierra Gorda SCM jest spółką typu joint venture, zarządzaną przez KGHM International, należącą do KGHM (55% udziałów), Sumitomo Metal Mining (31,5%)oraz Sumitomo Corporation (13,5%). Foto: Wikimedia Commons, MOs810

"Generalnie wierzymy w projekt Sierra Gorda i planujemy na nim zostać. Nie ma od niego odwrotu" - podkreślił prezes Domagalski.

Chodzi o poprawę wyników projektu

Powiedział, że KGHM chce istotnie zwiększyć ekonomikę tego projektu. Chodzi o lepszą efektywność działalności.

 "Jeżeli chodzi o miedź to poziom uzysku jest pod kontrolą, natomiast w przypadku molibdenu jesteśmy poniżej założeń pierwotnych" - wyjaśnił szef KGHM.

Sierra Gorda SCM jest spółką typu joint venture, zarządzaną przez KGHM International, należącą do KGHM (55% udziałów), Sumitomo Metal Mining (31,5%)oraz Sumitomo Corporation (13,5%).

IAR, jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

KGHM: wniosek ABW ws. przestępstwa przy zakupie Sierra Gorda w Chile. Dotyczy b. zarządu spółki. Akcje koncernu w dół

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2016 14:35
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego skierowała do Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez osoby zarządzające spółką KGHM Polska Miedź SA w okresie od grudnia 2010 roku do marca 2012 roku, polegającego na wyrządzeniu w majątku spółki szkody w wielkich rozmiarach. Akcje spółki w dół.
rozwiń zwiń