X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Tauron będzie miał nowego prezesa. Obecny szef złożył rezygnację

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2021 12:21
Paweł Strączyński zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki Tauron Polska Energia z dniem 21 lipca tego roku - poinformowała spółka w komunikacie giełdowym.
Siedziba spółki Tauron Polska Energia S.A. w Katowicach
Siedziba spółki Tauron Polska Energia S.A. w KatowicachFoto: PAP/Andrzej Grygiel

"Tauron Polska Energia S.A. informuje, że 2 lipca 2021 r. otrzymał rezygnację Pana Pawła Strączyńskiego z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Emitenta ze skutkiem na koniec dnia 21 lipca 2021 r." - napisano w komunikacie.


babcia senior internet komputer technologie 1200.jpg
Podręcznik do bezpiecznego korzystania z internetu dla seniorów. Tauron przygotował specjalną ofertęStrączyński został powołany na prezesa Taurona 1 kwietnia tego roku.

Wcześniej, bo od lutego 2020 r. do końca marca 2021 r. Paweł Strączyński pełnił funkcję wiceprezesa zarządu ds. Finansowych w PGE Polska Grupa Energetyczna. W okresie od listopada 2018 r. do lutego 2020 r. był wiceprezesem zarządu Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. (spółka z grupy PGE Energia Ciepła S.A.).Od kwietnia 2018 r. do stycznia 2019 r. sprawował funkcję wiceprezesa zarządu ZOWER Sp. z o.o. (spółka z grupy PGE Energia Ciepła S.A.). Od lutego 2017 r. do kwietnia 2018 r. był członkiem zarządu PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa S.A., a w okresie od maja 2016 r. do września 2017 r. piastował funkcję członka zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Jastrzębiu-Zdroju.

PAP, jk

Czytaj także

Zmiany w największym polskim koncernie energetycznym. Tauron z nowym prezesem

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 11:37
Rada Nadzorcza Tauron Polska Energia powołała Wojciecha Ignacoka na nowego prezesa spółki. Zastąpił Remigiusza Nowakowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Ignacok zrezygnował z kierowania Tauronem. Powodem względy zdrowotne

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2021 15:03
Wojciech Ignacok, od lipca ubiegłego roku kierujący zarządem spółki Tauron Polska Energia, z końcem lutego ustąpi ze stanowiska prezesa firmy - podał w piątek Tauron. Rezygnacja prezesa jest podyktowana względami zdrowotnymi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejny polski koncern energetyczny stawia na zielony prąd. Tauron zapowiada 11 farmę wiatrową

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2021 12:12
Polska energetyka przeżywa ekologiczną transformację – największe koncerny – PGE, Enea, Tauron, stawiają na prąd z farm wiatrowych. Kolejną - 11 farmę - zapowiada Tauron.
rozwiń zwiń