X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Pracownicy Google w USA powołali związek zawodowy

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2021 16:34
Ponad 200 pracowników Google w Stanach Zjednoczonych utworzyło związek pracowniczy – poinformowali przywódcy związku w poniedziałkowym dzienniku New York Times.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

„Alphabet Workers Union” ma na celu zapewnienie, że pracownicy będą pracować za godziwe wynagrodzenie, bez obawy przed nadużyciami, odwetem lub dyskryminacją - napisali szefowie związków.

„Opieramy się na latach organizowania wysiłków w Google w celu stworzenia formalnej struktury dla pracowników” - napisali przywódcy związkowi, dodając, że dotychczas 226 pracowników podpisało karty związkowe.

Dziennik przypomina, że Google był krytykowany przez amerykański organ nadzoru pracy, który oskarżył firmę o bezprawne przesłuchanie kilku pracowników, którzy zostali następnie zwolnieni za protestowanie przeciwko polityce firmy i próbę zorganizowania związku.

Firma Google twierdzi, że jest przekonana, że ​​działała zgodnie z prawem.

- Nasi pracownicy chronili prawa pracownicze, które wspieramy. Jak zawsze, będziemy nadal bezpośrednio współpracować ze wszystkimi naszymi pracownikami - powiedziała w poniedziałek Kara Silverstein, dyrektor ds. Kadrowych w Google.

Reuter, jk

Czytaj także

Google chce walczyć z dezinformacją. Zablokuje reklamowanie teorii "sprzecznych z nauką"

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2020 13:56
Google poinformował, że zabroni witrynom i aplikacjom korzystającym z technologii reklamowej wyświetlania reklam o "niebezpiecznych treściach" sprzecznych z naukowym podejściem do pandemii koronawirusa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

KE chce przełamać antymonopolową niemoc. Giganci internetowi na celowniku

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2020 21:06
Amerykańskie firmy technologiczne będą zagrożone grzywną w wysokości do 10 proc. rocznego obrotu, mogą też zostać podzielone jeśli nie będą respektować regulacji UE - wynika z projektu nowych przepisów ogłoszonych przez Komisję Europejską.
rozwiń zwiń