X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Trwa nabór do XVIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2020 16:52
Kancelaria Prezydenta rozpoczęła nabór do XVIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Do wytypowania i zgłaszania firm w tej edycji Nagrody Gospodarczej zostało zaproszonych 186 instytucji.
Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej Duda Foto: Jakub Szymczuk/KPRP

Wnioski można składać do 8 września poprzez system elektroniczny Witkac.pl.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to wyróżnienie gospodarcze, przyznawane raz do roku przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Inicjatywa w ciągu szesnastu edycji zmieniała swoją formułę, jednak cel przyznawania Nagród do dzisiaj pozostaje niezmienny - wspierać polskich przedsiębiorców i wyróżniać tych najlepszych.


prezydent free podpis tt 1200.jpg
Ważna rola prezydenta w kreowaniu polityki gospodarczej. Zobacz, jakie ma uprawnienia

Nagrody zostaną przyznane w siedmiu kategoriach

w kategoriach głównych:

 - Lider MŚP - nagroda dla mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw, również działających na terenach wiejskich, które funkcjonują na polskim rynku od co najmniej 5 lat i z sukcesem rozwijają się, będąc liderem w regionie,

 - Narodowy Sukces - nagroda dla polskich przedsiębiorstw, które od co najmniej 5 lat osiągają trwały wzrost i zrównoważony rozwój, będąc wzorem funkcjonowania dla innych przedsiębiorstw,

- Międzynarodowy Sukces - nagroda dla przedsiębiorstw funkcjonujących od co najmniej 5 lat, które osiągają znaczące sukcesy na rynkach zagranicznych,

 - Odpowiedzialny Biznes - nagroda dla przedsiębiorstw wykazujących się aktywnymi działaniami związanymi ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.


andrzej duda east news 1200.jpg
Prezydent o pieniądzach z UE dla Polski: chciałbym, by były impulsem rozwojowym

- Firma Rodzinna – nagroda dla przedsiębiorstw, które są jednocześnie firmami rodzinnymi, czyli podmiotami gospodarczymi z sektora mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw zarejestrowanymi i działającymi w Polsce co najmniej 15 lat.

w kategoriach specjalnych:

 - Startup_PL - nagroda specjalna dla przedsiębiorstw, które istnieją na rynku nie dłużej niż 5 lat oraz stworzyły innowację produktową lub technologiczną,

 - Badania+Rozwój - nagroda specjalna dla zespołów jednostek naukowych lub przedsiębiorstw, które wdrażają innowację produktową lub technologiczną.

Prezydent może przyznać również Nagrodę Indywidualną.

Kapituła Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP została powołana w połowie lipca. Będzie funkcjonowała w okresie sprawowania przez Andrzeja Dudę urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Jej zadaniem jest dokonanie wyboru przedsiębiorstw nominowanych do Nagrody Gospodarczej, spośród których Prezydent wyłoni laureatów. W skład Kapituły wchodzi 17 osób.

W ubiegłym roku nagrodzone zostały firma DELTA Zbigniew Różycki, LPP S.A., Olimp Laboratories Sp. z o.o., Marco Sp. z o.o., Ochnik S.A., Warsaw Genomics Sp. z o. o. sp. k. oraz Medical Inventi S.A.. Nagrodę indywidualną otrzymał Czesław Lang.

IAR, jk

Zobacz więcej na temat: GOSPODARKA prezydent firmy
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydent: "Koalicja Polskich Spraw" jest potrzebna, żeby wykorzystać dziejową szansę

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2020 07:20
Ludzie czekają, żeby w sposób spokojny, stabilny konsekwentny realizować działania prowadzące do naprawy gospodarki i poprawy jakości życia - ocenił w czwartek rano w Jastrzębiu-Zdroju prezydent Andrzej Duda pytany o ogłoszoną dzień wcześniej inicjatywę "Koalicji Polskich Spraw". Prezydent zaznaczył, że to "poważna polityczna oferta z jego strony".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ważna rola prezydenta w kreowaniu polityki gospodarczej. Zobacz, jakie ma uprawnienia

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2020 11:47
- Prezydent oprócz prawa weta oraz inicjatywy ustawodawczej, która może być narzędziem wprowadzającym rozwiązania, jakie uzupełniają politykę rządu, ma kilka instrumentów pozwalających kreować politykę gospodarczą w różnych aspektach - powiedział dr Artur Bartoszewicz ze Szkoły Głównej Handlowej.
rozwiń zwiń