X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Polska w czołówce najlepszych krajów do inwestowania i przyjaznych start-upom

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 17:41
Polska zajęła drugie miejsce w najnowszym rankingu "CEOWORLD Magazine", prezentującym 50 krajów najlepszych do inwestowania i prowadzenia biznesu. Jest także siódma wśród krajów najbardziej przyjaznym start-upom.
Polska zdobyła najwięcej punktów w kategorii otwartości biznesu - 95 na 100 możliwych - oraz gotowości technologicznej. W tej kategorii uzyskała 84 punkty na 100 możliwych. Polskę korzystnie sklasyfikowano również w zakresie swobód przepływu i systemu skarbowego.
Polska zdobyła najwięcej punktów w kategorii otwartości biznesu - 95 na 100 możliwych - oraz gotowości technologicznej. W tej kategorii uzyskała 84 punkty na 100 możliwych. Polskę korzystnie sklasyfikowano również w zakresie swobód przepływu i systemu skarbowego.Foto: shutterstock, 3D_creation

− Są to wyróżnienia o tyle cenne, że przyznawane na podstawie opinii przedsiębiorców i kadr kierowniczych. Dziękujemy! - napisał Twitterze na Mateusz Morawiecki.

W czołówce rankingu "CEOWORLD Magazine", prócz Polski znalazły się też Czechy, Hiszpania i Australia. W pierwszej dziesiątce dominują jednak państwa azjatyckie: Malezja, która zajęła pierwsze miejsce w rankingu, na trzecim Filipiny oraz Singapur, Indie i Tajlandia.

Wielka Brytania i Francja znalazły się w drugiej dziesiątce, a Niemcy w trzeciej. Na 18 miejscu uplasowały się Stany Zjednoczone, a Chiny na 24.

Ranking 50 najlepszych krajów do inwestowania

Ranking "CEOWORLD Magazine" prezentuje 50 krajów najlepszych do prowadzenia biznesu.

Powstał jako wynik oceny 95 gospodarek przez 115 tysięcy menadżerów i przedsiębiorców z całego świata.

Przy jego układaniu brano pod uwagę 11 parametrów takich jak na przykład poziom korupcji, rozwój infrastruktury i środowiska pracowniczego, swoboda przepływu osób, towarów i kapitału, stabilność gospodarcza i polityczna, ochrona inwestorów, system skarbowy czy gotowość technologiczna.

Polska otrzymała najwięcej punktów w kategoriach: otwartości biznesu i gotowości technologicznej

Polska zdobyła najwięcej punktów w kategorii otwartości biznesu - 95 na 100 możliwych - oraz gotowości technologicznej. W tej kategorii uzyskała 84 punkty na 100 możliwych. Polskę korzystnie sklasyfikowano również w zakresie swobód przepływu i systemu skarbowego.

"CEO World Magazine" to branżowy publikator dla dyrektorów, liderów biznesu i biznesmenów.

IAR, jk

Zobacz więcej na temat: firmy start-up ranking
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak