X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Lato z Radiem 2019

Katarzyna Żak: kobiety potrafią mówić o miłości

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2019 10:40
Aktorka teatralna, serialowa i filmowa. Grała m.in. w "Miodowych Latach" u boku swojego męża Cezarego Żaka, (Alina, żona Karola Krawczyka), w serialu "Klan" (Danuta Kwiatkowska), "Ranczu" (Solejukowa), "Na Wspólnej" (Halina Dębkowa). 

Nagrała trzy płyty: "Młynarski - Jazz" (1994) "Kolędy na cały rok"(1995), "Bardzo przyjemnie jest żyć"(2016). Użyczyła głosu Królowej Klarion w serii filmów animowanych o Dzwoneczku.  Gra w warszawskich teatrach: Roma, Komedia, Capitol, Syrena i Och-Teatr. ​

Nietuzinkowa, uwielbiana przez widzów Solejukowa albo Alinka Krawczykowa. Ale do tego mocno stąpająca po teatralnych deskach aktorka. I wokalistka, która wyśpiewuje m.in. piosenki Osieckiej i Młynarskiego. Z urodzenia torunianka, z wyboru warszawianka. Żona i mama. To była rozmowa o tym, dlaczego "Bardzo przyjemnie jest żyć".

Z Katarzyną Żak rozmawiała Marta Januszewska. 

Zobacz więcej na temat: Marta Januszewska Katarzyna Żak
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak