X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Męskie Granie 2019

Trasa Męskie Granie 2019 zakończyła swój bieg!

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2019 10:00
Dziesiąta, jubileuszowa trasa Męskiego Grania dobiegła końca. Teraz – jak za każdym razem – będziemy wyczekiwać wieści dotyczących kolejnej, jedenastej już edycji.
Męskie Granie 2019 finał w Żywcu
Męskie Granie 2019 finał w ŻywcuFoto: Michał Murawski

Wcześniej oczywiście Organizatorzy przejdą przez ileś tam "burz mózgów", o ile już nie są po kilku walkach z twórczym żywiołem. Mają wszak nad czym myśleć.

Męskie Granie 2019

Bo Męskie Granie to impreza, która każdego roku wymaga odświeżania. Może nie gruntownego, może nie rewolucyjnego, ale jednak odświeżania. Zaskakiwania Publiczności. I nieustającego "ciągu na bramkę", mimo że w tym meczu nie ma drużyny przeciwnej.

Męskie Granie 2019 Męskie Granie 2019

Uważam, że najważniejsi na tej trasie koncertowej są Artyści występujący na Scenie Ż, czyli scenie mniejszej. Ma to być dla Nich katapulta do kolejnych, owocnych lat działalności. I nie wątpię, że tak się dzieje. W tym roku oglądaliśmy na tej estradzie między innymi znakomite występy Roberta Cichego, Marty Zalewskiej, duetów Rebeka, Syny i Tęskno, zespołu Clock Machine i Bartka Sosnowskiego. Ostatni z wymienionych zaliczył zresztą kapitalny "transfer", bo w piątek (23. sierpnia) zagrał na Scenie Ż, a dzień później wystąpił na scenie głównej jako gość specjalny zespołu Ørganek. I takie właśnie "wchodzenie po schodkach" jest jedną z głównych idei tej imprezy.

Męskie Granie 2019 w Żywcu Męskie Granie 2019 w Żywcu

Mówiłem już o tym na antenie, podsumowując trasę, ale pozwolę sobie na pisemną powtórkę i krótkie rozwinięcie tematu. Stworzyłem jednorazowe, własne kategorie, w których wybrałem zwycięzców tegorocznego Męskiego Grania. Uprzedzam, że należy je traktować z mocnym przymrużeniem oka.

  • Najlepszy Debiut Na Scenie Ż – Bartek Sosnowski
  • Najlepszy Koncert Otwierający Dzień – Daria Zawiałow (Warszawa)
  • Najlepszy Koncert Zespołu Męskie Granie Orkiestra 2019 – Gdynia
  • Najlepszy "Film Kostiumowy" (co nie znaczy, że zły muzycznie) Trasy – Ralph Kamiński (Katowice)
  • Najlepsze Wykonanie Wokalne – Krzysztof Zalewski - "Miód" z repertuaru Natalii Przybysz (podczas występów zespołu MGO 2019)
  • Największa Koncertowa Feta Trasy (I Roku) – Orkiestra Orkiestr (Warszawa i Żywiec)
  • Najlepszy Koncert Trasy – Król (Wrocław)

Męskie Granie – więcej informacji >>>

Domyślam się, że niektórzy z Państwa też stworzyli swoje własne kategorie po tegorocznym Męskim Graniu. Wkrótce o jubileuszowej trasie przypomni nam album przygotowany przez Polskie Radio. A my czekamy na nowe wieści o kolejnych muzycznych wakacjach. Wiem jedynie, że będą wyjątkowe!

Piotr Stelmach

Zobacz więcej na temat: Trójka Męskie Granie Żywiec
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak