X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Irlandzka spółka szuka ludzi do pracy w Polsce

28.05.2021 19:53
Wyspecjalizowana w rozwiązaniach do ochrony i zarządzania danymi spółka Stryve formalnie rozpoczyna działalność na polskim rynku.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneGlow Images/East News

Początkowy okres działalności warszawskiego biura ma koncentrować się na wzmocnieniu zespołu i rozszerzeniu kanałów sprzedaży

Jak zapowiedziano, do polskiego oddziału będą poszukiwane osoby odpowiedzialne za sprzedaż i wsparcie techniczne polskich partnerów i klientów końcowych.

Stryve dostarcza rozwiązania do ochrony i odzyskiwania danych, ich archiwizacji, synchronizacji i udostępniania, które działają w środowiskach fizycznych, na platformach mobilnych lub w chmurze.

Spółka ma swoją infrastrukturę centrów danych w Irlandii, Wielkiej Brytanii i Polsce.


Źródło: kierunekirlandia.eu

FBI i Polska rozpoczęły śledztwa ws. wymuszenia lądowania samolotu w Mińsku

28.05.2021 11:26
Amerykańskie Federalne Biuro Śledcze (FBI) i Polska rozpoczęły własne dochodzenia w sprawie przymusowego lądowania samolotu Ryanair na Białorusi - poinformował w piątek szef litewskiego Biura Policji Kryminalnej Rolandas Kiszkis.

KE oferuje 3 mld euro pomocy gospodarczej dla demokratycznej Białorusi

28.05.2021 13:54
Komisja Europejska zaoferowała 3 miliardy euro pomocy gospodarczej dla demokratycznej Białorusi. Szczegóły planu zostały dziś przedstawione unijnych krajom.

W Niemczech ruszyła kampania edukacyjna na temat szczepień, skierowana także do Polaków

28.05.2021 14:10
W Niemczech ruszyła akcja "Zaszczepić się przeciwko koronawirusowi". To ogólnokrajowa inicjatywa tygodnika "Stern", telewizji RTL i n-tv oraz portalu Handbook Deutschland. Skierowana jest także do Polaków w Niemczech. "Jesteśmy jak najbardziej za" - informuje Ambasada RP w Berlinie.