X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Program Polskie Powroty NAWA. Naukowcy wracają do kraju

08.06.2021 13:48
Doskonale wykształceni, zdolni, z doświadczeniem zawodowym oraz pomysłami na innowacyjne badania. Polscy pracownicy naukowi, którzy przez lata wybierali zagraniczne uczelnie aby móc się rozwijać, dziś w ramach programu Polskie Powroty NAWA, wracają do ojczyzny.
Audio
  • O zawodowym potencjale programu Polskie Powroty NAWA z dr hab. Anną Matysiak, prof. Uniwersytetu Warszawskiego, rozmawiała Małgorzata Frydrych.
Dr hab. Anna Matysiak, prof. Uniwersytetu Warszawskiego, wróciła do kraju w ramach programu Polskie Powroty NAWA.
Dr hab. Anna Matysiak, prof. Uniwersytetu Warszawskiego, wróciła do kraju w ramach programu Polskie Powroty NAWA.Foto: Mirosław Kaźmierczak / UW

Spędziłam sześć lat w Instytucie Demograficznym w Austrii. Program powrotu NAWA umożliwił mi przeniesienie życia zawodowego i pracy naukowej do Polski na bardzo korzystnych warunkach” - przyznaje dr hab. Anna Matysiak, prof. Uniwersytetu Warszawskiego.

„Dostałam czteroletni grant na badania oraz zespół badawczy. Program zapewnił mi również pensję nie mniejszą niż moje wynagrodzenie za granicą. Dodatkowo, w ramach programu Polskie Powroty NAWA zorganizowano moją przeprowadzkę do kraju. Co ważne, praca w ramach grantu z NAWA nie ogranicza moich możliwości aplikowania o inne dotacje na badania naukowe. A mając doświadczenie międzynarodowe oraz możliwość tworzenia ponadnarodowych zespołów naukowych, daje to ogromne pole do działania” - zauważa gość audycji „Kierunek: Polska”.

O zawodowym potencjale programu Polskie Powroty NAWA z dr hab. Anną Matysiak, prof. Uniwersytetu Warszawskiego, rozmawiała Małgorzata Frydrych.