X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Polka z Rimini kolejny raz apeluje do rodaków o ostrożność w czasie pandemii

05.04.2021 11:00
„Maseczkę trzeba nosić, ręce zawsze myć i ograniczyć spotkania do niezbędnego minimum” - apeluje Karolina Heinzel. Polka mieszkająca we Włoszech w najtrudniejszym momencie pierwszej fali pandemii ostrzegała rodaków w kraju i na świecie: „uczcie się na naszych błędach”. Dziś, gdy trzecia fala pandemii również w Polsce straszy statystykami zachorowań i zgonów, kolejny raz dzieli się włoskim doświadczeniem nierównej walki z epidemią.
Audio
  • Z Karoliną Heinzel, Polką mieszkającą we Włoszech o skutkach i przeciwdziałaniu pandemii rozmawiała Małgorzata Frydrych.
zdjęcie ilustracyjne, osoba w masce, koronawirus
zdjęcie ilustracyjne, osoba w masce, koronawirusFoto: Tumisu z Pixabay

Po trudnej wiośnie, przyszło lato i Włosi wrócili do życia publicznego. Wraz z jesienią statystyki znów zaczęły rosnąć i zrozumieliśmy, że to nie koniec walki o powrót do normalności. Dostosowaliśmy się do zakazów i obostrzeń aby zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa” - wspomina Polka.

„Obecnie, choć wszyscy są zmęczenie izolacją, mamy też doświadczenie straty bliskich, znajomych i wiemy, że ta choroba nikogo nie oszczędza. Pozbawia zdrowia, siły a czasem także życia. Czekamy na zaszczepienie, to nasza nadzieja na powrót do codziennego zabiegania” - przyznaje gość audycji „Kierunek: Polska”.

Z Karoliną Heinzel, Polką mieszkającą we Włoszech, o skutkach i przeciwdziałaniu pandemii rozmawiała Małgorzata Frydrych.