X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Powrót z Wielkiej Brytanii. "Każdy ma jakiś talent"

21.11.2020 17:24
- To pierwsza rzecz jaką słyszysz w pracy czy szkole w Wielkiej Brytanii: chodź, poszukamy twoich mocnych stron, w czym jesteś dobra, i będziemy to pielęgnować - wspomina emigracyjny start zawodowy Magdalena Szychowska. Twórczyni własnej marki kosmetyków przyznaje, że życie na emigracji pozwoliło jej odkryć i rozwinąć talenty oraz przekuć je w pomysł na własny biznes.
Audio
  • Kierunek: Polska. Z Magdaleną Szychowską o rodzinnym powrocie z Londynu, pracy zdalnej, budowaniu nowych przyjaźni w kraju i tworzeniu własnej marki kosmetycznej od podstaw w Polsce rozmawiała Małgorzata Frydrych.
Magdalena Szychowska z rodziną.
Magdalena Szychowska z rodziną.Foto: archiwum rodzinne

- Faktyczny powrót do ojczyzny, od przyjazdu do momentu, w którym poczułam się w Polsce znów u siebie, zajął mi cztery lata - podsumuje Polka i dodaje, że początki były trudne. - Mąż wrócił przede mną, miał już ugruntowane życie zawodowe, ja pracowałam zdalnie z Warszawy i czułam się nieco wyobcowana, ograniczona do mojego mieszkania. Dopiero kontakt z grupą "Powroty" pozwolił mi poznać ludzi o podobnych doświadczeniach, odczuciach - przyznaje.

- W Londynie żyliśmy wśród Polaków, którzy planowali powrót do ojczyzny. Rozmawialiśmy kto i kiedy wyjeżdża, i trzymaliśmy kciuki żeby powrót był udany, osoby czy rodziny się zaadaptowały w Polsce. Bo choć po kilku latach pracy za granicą życie wydaje się uporządkowane, to się tęskni, myśli o bliskich, którzy zostali w kraju, a także o tym, aby wreszcie osiąść i zapuścić korzenie u siebie - relacjonuje gość audycji Kierunek: Polska.

Z Magdaleną Szychowską, o rodzinnym powrocie z Londynu, pracy zdalnej, budowaniu nowych przyjaźni w kraju i tworzeniu własnej marki kosmetycznej od podstaw w Polsce, rozmawiała Małgorzata Frydrych.