X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Kierunek: Polska. Wsparcie finansowe dla firm po pandemii

13.07.2020 19:19
Kryzys dotknął także Polaków, którzy po powrocie do kraju z emigracji założyli firmy, rozpoczęli działalność gospodarczą. Tym bardziej, że wielu wśród powracających, zainwestowało w agroturystykę, gastronomię, rekreację, czyli obszary szczególnie narażone na ograniczenia związane z epidemią. Wsparcie finansowe oferowane przez polski rząd stabilizuje gospodarkę i gwarantuje ciągłość pracy wielu firmom.
Audio
  • Kierunek: Polska. Wsparcie finansowe dla firm po pandemii. Rozmowa z Piotrem Natkańskim, dyrektorem ds. sprzedaży z Departamentu Gwarancji i Poręczeń BGK.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: Mohamed Hassan z Pixabay

Pandemia koronawirusa odbiła się na światowej gospodarce. Wsparciem dla biznesu są wprowadzane przez rządy państw tarcze antykryzysowe. Przedsiębiorcy mogą liczyć na dotacje, pożyczki udzielane na korzystnych warunkach oraz zwolnienia z opłat obowiązkowych składek czy podatków.

Kryzys dotknął także Polaków, którzy po powrocie do kraju z emigracji założyli firmy, rozpoczęli działalność gospodarczą. Tym bardziej, że wielu wśród powracających zainwestowało w agroturystykę, gastronomię, rekreację, czyli obszary szczególnie narażone na ograniczenia związane z epidemią. Przedsiębiorcy są zgodni, że wsparcie finansowe oferowane przez polski rząd stabilizuje gospodarkę i gwarantuje ciągłość pracy wielu firmom.

W ramach tarczy antykryzysowej Bank Gospodarstwa Krajowego przygotował ofertę dedykowaną małym i średnim podmiotom gospodarczym, które ucierpiały podczas pandemii. Więcej w rozmowie z Piotrem Natkańskim, dyrektorem ds. sprzedaży z Departamentu Gwarancji i Poręczeń BGK.

Na audycję „Kierunek: Polska” zaprasza Małgorzata Frydrych.