X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

„Siewki”. Fotograficzny album o życiu w rodzinie

26.04.2021 13:00
Obserwacja codzienności i utrwalanie jej na kliszy fotograficznej może być inspiracją i przygodą życia – mówi fotografka Marta Kiela-Czarnik.
Audio
Zdjęcie z albumu Siewki
Zdjęcie z albumu "Siewki"Foto: Marta Kiela-Czarnik

„Siewki” to kolejna książka Marty Kielia-Czarnik, wypełniona fotograficznymi obrazami ukazującymi życie w rodzinie. To bardzo osobista, kobieca podróż a zarazem historia kobiety-artystki i kobiety-matki. Efektem jest nie tylko książka, ale i wystawa zdjęć artystki.

Jak mówi autorka albumu, absolwentka m.in. Warszawskiej Szkoły Fotografii, ku fotografowaniu pchnął ją fenomen życia i jego przemiany.

- Robienie zdjęć może być odtrutką na czasy pandemii, bo przełamuje codzienną rutynę i czyni z nas uważnego obserwatora rzeczywistości – mówi Marta Kiela-Czarnik. Ewa Plisiecka zapytała ją o inspiracje, świat fotografii kolorowej i czarno białej a także o najnowszą książkę „Siewki”.  

Zobacz więcej na temat: fotografia dzieci album