X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Festiwal Polskiego Jazzu w Tel Awiwie

27.08.2020 09:09
Polsko-izraelskie koncerty jazzowe, spotkania online z muzykami oraz wykłady muzyczne - to program Festiwalu Polskiego Jazzu w Tel Awiwie.
Audio
  • Polscy muzycy zagrają w słynnych warszawskich klubach jazzowych, takich jak Spatif, Jassmine i Alchemia, a izraelscy jazzmani wystąpią w klubie Terminal 4 w Tel Awiwie - mówi Michał Hajsuk z Instytutu Adama Mickiewicza [posłuchaj]
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneshuttesrstock/BlurryMe

Festiwal pierwotnie zaplanowany na żywo w Izraelu ze względu na sytuację pandemiczną będzie transmitowany online.

Polscy muzycy zagrają w słynnych warszawskich klubach jazzowych, takich jak Spatif, Jassmine i Alchemia, a izraelscy jazzmani wystąpią w klubie Terminal 4 w Tel Awiwie. Festiwal rozpocznie w warszawskim klubie Spatif Marcin Wasilewski Trio. Polskę reprezentować też będą: żeński kwintet O.N.E. oraz Kuba Więcek Trio

Cztery izraelskie zespoły wykonają napisane specjalnie na festiwal jazzowe aranżacje utworów Fryderyka Chopina. W Tel Awiwie zagrają: Tom Oren, Hila Kulik i Hadar Neuberg, Guy Mintos Trio i Uriel Herman-Maya Beleitzman-Ehud Aton.

Wszystkie wydarzenia na żywo będzie można śledzić na stronie Culture na Facebooku. Festiwal potrwa do 17 września. Jego organizatorami są: Instytut Polski w Tel Awiwie, Instytut Adama Mickiewicza w Warszawie i izraelskie stowarzyszenie Jazz Fun Club.

IAR/ks

Zobacz więcej na temat: Jazz Tel-Awiw