X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Agata Zborowska laureatką Nagrody dla Ambasadorów Polskiej Innowacji

14.06.2021 14:36
Jedną z laureatek Nagrody dla Ambasadorów Polskiej Innowacji jest Agata Zborowska – polska przedsiębiorczyni z Londynu, nagrodzona za wspieranie na polu biznesu kobiet oraz naukowców, tworzących start-upy.
Audio
  • Z Agatę Zborowską, laureatką Nagrody dla Ambasadorów Polskiej Innowacji rozmawia Ewa Plisiecka [posłuchaj]
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/Domena Publiczna

Nagroda Ambasador Polskich Innowacji trafia do tych, którzy eksportują polskie, innowacyjne pomysły za granicę i budują pozytywny obraz Polski na międzynarodowej arenie. Ambasadorzy to ludzie, których działania w biznesie i nauce oraz na rzecz rozwoju społeczeństwa zostawiają ślad, który odbija się szerokim echem poza granicami naszej ojczyzny.

Nagrody wręczane są co roku, za osiągnięcia w okresie ostatnich 12 miesięcy. Tegoroczna nagroda wręczona została 28 maja podczas siódmej edycji konferencji Polish Tech Day, organizowanej przez Fundację PLUGin zrzeszającą polską diasporę innowacyjną.

Wśród laureatów jest m.in. Agata Zborowska - Polka z Londynu, która pomaga spełniać marzenia przez Conception X Programme - przedsięwzięcie, które wspiera utalentowanych naukowców w rozwijaniu start-upów DeepTech. Wsparcie dzięki niej poprzez London’s Female Founders Accelerator uzyskują również przedsiębiorcze kobiety. Wśród nich są też bizneswomen z Polski, które zdecydowały się na karierę w Wielkiej Brytanii.

- Przez ostatnich kilkanaście lat poprzez swoją działalność reprezentowałam Polskę - mówi Agata Zborowska w rozmowie z Ewą Plisiecką.