X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Warsztaty z doradztwa rodzinnego. "Pomagam sobie – pomagam innym"

12.03.2021 19:00
Instytut Studiów nad Rodziną AKM i Polonijna Rada Rodziny przy Delegacie KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej organizują warsztaty z zakresu doradztwa rodzinnego "Pomagam sobie – pomagam innym".
Audio
  • O programie warsztatów z zakresu doradztwa rodzinnego „Pomagam sobie – pomagam innym” z organizatorką kursu, dr Barbarą Bassą rozmawiała Małgorzata Frydrych.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: BRUNA BRUNA z Pixabay

Program obejmuje kształcenie praktycznych umiejętności w towarzyszeniu małżeństwom w oparciu o interdyscyplinarną wiedzę z nauk o rodzinie. Oferta jest skierowana do Polaków i osób polskojęzycznych zamieszkałych poza granicami Polski, zaangażowanych lub pragnących się zaangażować w duszpasterstwo rodzin i towarzyszenie małżonkom na emigracji.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni specjaliści z zakresu nauk o rodzinie m.in.: dr B. Bassa, ks. dr M. Dziewiecki, lek. med. P. Klimas, dr J. Łukjaniuk, ks. prof. J. Młyński, ks. dr J. Szymczak, mgr M. Walaszczyk, ks. dr K. Wolski.

Część wykładów zostanie nagrana i udostępniona uczestnikom do odsłuchania w dowolnym terminie.

Zajęcia będą odbywały się w trybie on-line w zgodnie z harmonogramem: 13-14.03.; 10-11.04.; 29-30.05.; 12-13.06.; 25-26.09.; 23-24.10.2021 r. Zakończone zostaną IV Kongresem Rodzin Polonijnych – 20.11.2021 r.

Warunki rekrutacji i zapisy na stronie www.isnarakm.pl.

O programie warsztatów z zakresu doradztwa rodzinnego "Pomagam sobie – pomagam innym", Małgorzacie Frydrych opowiedziała organizatorka kursu, dr Barbara Bassa.