X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Kierunek: Polska. Powroty małżeństw mieszanych

21.04.2020 22:13
O powrocie do Polski opowiadała mu nawet na randkach. - Mój mąż, Amerykanin, był zdumiony, że ja mam w Polsce przyjaciół z przedszkola - opowiada Magdalena Manuse. Jak zaplanować powrót do Polski, kiedy jest to ojczyzna tylko jednego z małżonków?
Audio
  • Kierunek: Polska. Jak wracają małżeństwa mieszane?
Zdjęcie ilustracyjne: małżeństwo w podróży
Zdjęcie ilustracyjne: małżeństwo w podróżyFoto: Igor Ovsyannykov z Pixabay

Razem, osobno, rodzinnie? Jak zaplanować powrót do Polski, kiedy jest to ojczyzna tylko jednego z małżonków?

O powrocie do Polski opowiadała mu nawet na randkach. - Mój mąż, Amerykanin, był zdumiony, że ja mam w Polsce przyjaciół z przedszkola - opowiada Magdalena Manuse. Feliks Chiczewski podkreśla, że jego żonie Chince indonezyjskiego pochodzenia, najbardziej przeszkadza ponura pogoda, brak bliskiej rodziny w Warszawie i … brak kultury na polskich drogach. Z kolei Agata Michalska odżyła po powrocie do kraju i ma nadzieję, że jej mąż, Holender, odnajdzie się w polskich realiach.

Małżeństwa mieszane – jak wygląda proces podejmowania decyzji o powrocie do Polski z ich perspektywy opowiedzą bohaterowie audycji "Kierunek: Polska".

Zaprasza Małgorzata Frydrych.