X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Nagrody Fundacji PLUGin dla polonijnych innowatorów

09.08.2019 11:00
Ambasadorzy Polskich Innowacji zostaną nagrodzeni podczas 5. edycji „Polish Tech Day” w Londynie. Do 18 sierpnia można zgłaszać kandydatury osób, które swoją działalnością biznesową, naukową czy społeczną, przyczyniły się do zmiany wizerunku Polski i Polaków na świecie  
Audio
  • Nagrody dla polonijnych innowatorów - rozmowa z Sonią Piórek [posłuchaj]
Sonia Piórek
Sonia PiórekFoto: Ewa Plisiecka/PRdZ

Nagrody Ambasadorzy Polskich Innowacji dla najbardziej zasłużonych dla budowy globalnej marki Polski i Polaków w obszarze nowych technologii oraz innowacji zostaną wręczone w ramach V edycji wydarzenia „Polish Tech Day” w Londynie. Do 18 sierpnia można zgłaszać kandydatury osób, które swoją działalnością na globalną skalę - biznesową, naukową czy społeczną -  przyczyniły się do zmiany wizerunku Polski i Polaków na świecie.

Ideą nagrody jest promowanie obrazu nowej polskiej emigracji, nie tylko za granicą, ale także w Polsce. „Pragniemy stworzyć obraz “polskiego innowacyjnego przedsiębiorcy” kojarzącego się z polską diasporą tak samo mocno albo nawet bardziej niż słynny “polski hydraulik” - mówi Jacek Ratajczak z Fundacji PLUGin, organizatora Polish Tech Day. 

Pierwsza edycja nagrody wiąże się z tematem przewodnim Polish Tech Day 2019: “Changes” i jest formą uczczenia 30-lecia transformacji ustrojowej w Polsce. Dlatego w tym roku nagrodzeni zostaną docenieni za całokształt dokonań, a w latach kolejnych nagrody będą już przyznawane za bieżące osiągnięcia.

Nominacje można składać na stronie 

https://forms.gle/3LQWZpWm5YFKtZxUA 

Ogłoszenie krótkiej listy nominowanych do nagrody odbędzie się 1 października w Warszawie w ramach gali Digital Shapers. Piątkę laureatów poznamy 25 października podczas Polish Tech Day w siedzibie Google w Londynie. 

Z Sonią Piórek z Fundacji PLUGin rozmawia Ewa Plisiecka.  


Zobacz więcej na temat: innowacje nowe technologie