X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

"Świąteczny Stół Pajacyka". Bożonarodzeniowa akcja PAH

05.12.2020 18:15
Prawie 470 lokali gastronomicznych w całej Polsce bierze udział w akcji "Świąteczny Stół Pajacyka" organizowanej przez Polską Akcję Humanitarną. Właściciele lokali przekażą 10 procent swojego dzisiejszego dochodu na pomoc dla niedożywionych dzieci.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneGlow Images/East News

Akcja odbywa się mimo trudnej sytuacji lokali gastronomicznych, które mierzą się z ograniczeniami w czasie epidemii.

Helena Krajewska z Polskiej Akcji Humanitarnej wyjaśnia, że zebrane środki będą przeznaczone nie tylko na wsparcie żywnościowe dzieci w szkołach. Wsparciem żywnościowym będą też objęte osoby w krajach, w których PAH działa od lat.

- Potrzeby są coraz większe. Szacuje się, że w tym roku dwa razy więcej osób będzie odczuwało głód niż w zeszłym roku - mówi Helena Krajewska.

W ubiegłym roku w ramach akcji "Świąteczny Stół Pajacyka" zebrano ponad 200 tysięcy złotych. Dzięki tym środkom sfinansowano prawie 41 tysięcy posiłków. Więcej o o tym można przeczytać TUTAJ.


IAR/ho

Zobacz więcej na temat: PAH pomoc

OECD: Polska prawdopodobnie wyjdzie z kryzysu COVID-19 mniej poturbowana niż inne kraje

04.12.2020 11:36
Polska może wyjść z kryzysu COVID-19 mniej poturbowana niż inne kraje, dzięki sile swojej gospodarki - ocenił sekretarz generalny OECD Angel Gurría, odnosząc się do najnowszego raportu organizacji nt. Polski. - Eksport to jeden z motorów polskiej gospodarki - zaznaczył wicepremier Jarosław Gowin.

Michał Dworczyk: będziemy przekonywać Polaków do szczepień na koronawirusa

05.12.2020 09:28
- 15 grudnia ruszy kampania informacyjna i profrekwencyjna dotycząca szczepionki na koronawirusa - zapowiedział szef KPRM Michał Dworczyk. Najpierw ruszy specjalna strona internetowa, infolinia, a następnie kampania w mediach tradycyjnych i elektronicznych.

"Gwarancja normalnego życia". Minister zdrowia o szczepionce przeciw COVID-19

05.12.2020 13:44
- Szczepionka to nie jest tylko uodpornienie organizmu, to jest też warunek i gwarancja normalnego funkcjonowania gospodarki i życia społecznego. Zakładając, że wszyscy Polacy będą chcieli się zaszczepić, ta operacja potrwa minimum pół roku - mówi minister zdrowia Adam Niedzielski.