X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

W Łodzi otwarto Pracownię Newton Room

06.11.2019 13:58
Pomieszczenie wyposażone jest w nowoczesne symulatory oraz materiały do nauki przedmiotów ścisłych poprzez eksperymenty
Audio
  • powiedział Rafał Stepnowski, wiceprezes Boeing Digital Solutions & Analytics Polan o otwarciu Newton Room w łódzkim liceum
Newton Room w Łodzi
Newton Room w ŁodziŹr. Boing

W Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Politechniki Łódzkiej została otwarta pierwsza w Polsce czasowa Pracownia Newton Room, która umożliwia naukę przez eksperyment. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej czasowo oddaje do dyspozycji uczniów pomieszczenie wyposażone w symulatory lotnicze oraz materiały do nauki w oparciu o eksperymenty. Uczniowie w wieku od 13 do 16 lat będą pogłębiać wiedzę na temat nauk przyrodniczych, technologii, inżynierii i matematyki poprzez wspólne odkrycia, rozmowy i zabawę.

„Liceum Politechniki Łódzkiej jest doskonałym partnerem we wprowadzaniu koncepcji Pracowni Newton Room w Polsce. Mamy szczęście, że współpracujemy z instytucją, która podziela nasze wartości i pasję, aby poświęcić się przygotowaniu uczniów do zdobywania wiedzy z zakresu przedmiotów ścisłych i nauk przyrodniczych. Pełni zaangażowania nauczyciele i dyrekcja sprawiają, że jest to wspaniała instytucja” – powiedział Stian Elstad, dyrektor zarządzający FIRST Scandinavia.

„W ciągu z ledwie kilku dni wszystkie dostępne miejsca zostały zarezerwowane przez łódzkie szkoły, co dowodzi olbrzymiego zainteresowania tym wyjątkowym przedsięwzięciem. Obecność Boeinga w Polsce stale rośnie i dzięki takim projektom możemy inspirować młode pokolenia Polaków do pogłębiania wiedzy o świecie nauki i technologii. Widząc bardzo duże zainteresowanie projektem w Łodzi, rozważmy możliwość uruchomienia go także w innych polskich miastach.” powiedział Rafał Stepnowski, wiceprezes Boeing Digital Solutions & Analytics Poland, z którym rozmawiał Przemysław Pawełek.

Zobacz więcej na temat: edukacja