X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

PZU i Alior Bank włączają start-upy do walki ze skutkami koronawirusa

15.04.2020 12:41
Start-upy, które przedstawią nowatorskie rozwiązania do zwalczania pandemii koronawirusa i jej skutków, mogą otrzymać wsparcie w realizacji projektów w ramach konkursu RBL_START #COVID-19. Nabór trwa do 26 kwietnia - poinformowały w środę PZU i Alior Bank.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneKarol Makurat/REPORTER

- Zależy nam na promowaniu pomysłów, które mają szeroki wymiar społeczny. Służą leczeniu, diagnostyce, prewencji i edukacji - podkreślił cytowany w komunikacie Marcin Kurczab z PZU. Chodzi też o inicjatywy, które pomagają w doskonaleniu usług i oferty ubezpieczeniowej oraz bankowej, by lepiej odpowiadały na potrzeby klientów w okresie kryzysu wywołanego wirusem - dodał. Dotyczy to np. rozwoju zdalnych procesów i ulepszaniu ich tak, by bez wysiłku mogli z nich korzystać wszyscy klienci, również osoby starsze.

Jak wyjaśnił Daniel Daszkiewicz z Alior Banku, kryteriami wyboru projektów w ramach inicjatywy RBL_START #COVID-19, oprócz ich realnego efektu społecznego, będą łatwość i szybkość wdrożenia na szeroką skalę.

Jakie projekty mają szansę na wsparcie?

Projekty, które mają szansę na wsparcie, dotyczą takich obszarów, jak: prewencja, diagnostyka i leczenie koronawirusa oraz edukacja społeczna w tym zakresie; rozwiązania ułatwiające korzystanie z usług online (szczególnie przez seniorów), czy ułatwiające firmom przenoszenie usług do kanałów zdalnych. Do konkursu można też zgłaszać przedsięwzięcia dot. produktów i usług odpowiadających na potrzeby zdrowotne, finansowe i ubezpieczeniowe klientów "w związku z pandemią koronawirusa oraz w podobnych kryzysowych sytuacjach".

Zwycięskim startupom PZU i Alior Bank oferują współpracę i wsparcie swoich ekspertów w realizacji projektów oraz pomoc w ich rozpowszechnianiu - poinformowano. Partnerem technologicznym przedsięwzięcia jest Microsoft.

Zgłoszenia są przyjmowane do 26 kwietnia poprzez dostępny online formularz: https://www.f6s.com/rblstart/apply


PAP/dad