X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Polska pomaga krajom partnerskim NATO w walce z COVID-19

29.06.2020 13:45
Kwatera Główna NATO poinformowała, że w ramach sojuszniczej solidarności wsparcie otrzymały Gruzja, Armenia i Azerbejdżan.
Audio
  • NATO - Polska pomaga krajom partnerskim w związku z Covid 19 [posłuchaj]
Jens Stoltenberg
Jens StoltenbergTHIERRY MONASSE/REPORTER

Polska zwiększa pomoc dla krajów partnerskich Sojuszu Północnoatlantyckiego w związku z pandemią koronawirusa. Kwatera główna NATO poinformowała, że w ramach sojuszniczej solidarności wsparcie otrzymały Gruzja, Armenia i Azerbejdżan. 

Do Gruzji Polska wysłała prawie 7 tysięcy przyłbic ochronnych i ponad 5 tysięcy litrów płynu dezynfekującego. Kwatera główna poinformowała, że władze w Tbilisi zwróciły się o pomoc do Euroatlantyckiego Centrum Koordynacji Reagowania Kryzysowego, którego przedstawiciele zbierają prośby o wsparcie i wysyłają je do krajów członkowskich, a później koordynują oferowaną pomoc. Jednym z państw, które odpowiedziały na apel Gruzji, była Polska. 

Ponadto, jak informuje Sojusz, Warszawa przekazała wsparcie Armenii i Azerbejdżanowi w ramach dwustronnej pomocy. Chodzi o warte prawie 100 tysięcy złotych maski medyczne, przyłbice ochronne i żele dezynfekujące.

IAR/ks

Zobacz więcej na temat: NATO COVID-19 polska pomoc