more_horiz
Tomasz Gorazdowski photo compass photo

Tomek na końcu świata.

Australia, Nowa Zelandia

i Wyspy Pacyfiku

Tomasz Gorazdowski Podróże 2019

Tahiti. Rajska wyspa?

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2019 10:00
– Na Tahiti mamy różnego rodzaju szlaki. Można ruszyć w doliny, żeby zobaczyć wodospady, przeprawiać się przez rzeki. Można też chodzić wzdłuż morza, wspinać się na skały i wyżej. Proponujemy jedno lub dwudniowe wycieczki z biwakiem – opowiada jeden z przewodników. 
Audio
  • Raj na Ziemi? Tomasz Gorazdowski z wizytą na Tahiti
Piękno Tahiti
Piękno TahitiFoto: Tomasz Gorazdowski

Jak zapewnia rozmówca Tomasza Gorazdowskiego noclegi planowane są w wyjątkowo pięknych miejscach, o bujnej roślinności. – Objaśniamy ludziom wiele na temat botaniki, geologii, historii Polinezyjczyków – zachwala przewodnik. Wycieczki mają różne poziomy trudności, w zależności od wieku i sprawności turystów. 

Tahiti to jednak nie tylko rajskie widoki. Do 1996 roku w okolicach wyspy odbyło się 200 prób jądrowych, Polinezyjczycy wystąpili do Francji o odszkodowanie w związku z tamtejszymi wydarzeniami. Czy je dostaną?

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Relacji z podróży można słuchać w Trójce – od poniedziałku do czwartku ok. godz. 8.50 w porannym "Zapraszam do Trójki"Proszę koniecznie zajrzeć i polubić stronę na Facebooku: Tomek na końcu świata. Australia, Nowa Zelandia i Wyspy Pacyfiku. Będzie sporo zdjęć, będą konkursy, będzie ciekawie.

Zapraszam!

Tomasz Gorazdowski

***

Tytuł audycji:  Zapraszamy do Trójki - ranek 
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 13.02.2019
Godzina emisji: 8.50

**********

Sponsorem relacji jest Budimex

Na relacje zaprasza PR Expert, eksperci public relations

Sponsorem relacji jest Grupa Impel, dostawca kompleksowych rozwiązań outsourcingowych dla firmTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak