X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Section50
Section00
RCKL Zespół/Włodzimierz Kleszcz
Section06

Włodzimierz Kleszcz

Prowadzący

Czołowy polski popularyzator takich gatunków, jak roots reggae, folk blues, współczesna muzyka afrykańska i latynoamerykańska.

Weteran Rozgłośni Harcerskiej (od 1972 roku) oraz Polskiego Radia (od 1979 roku tysiące autorskich audycji na antenie „Jedynki”, „Dwójki”, w programie III i IV). Jego „Nocne Muzykowanie” nadawane jest od lat 80. po dziś dzień jako „Kleszczowisko”. Współtwórca  filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych; organizator pierwszych rodzimych festiwali  reggae i world music, a także manifestacji artystycznej „Solidarność Anti-apartheid” (13.XII.1989). Od początku lat 90. animator nurtu polish world music. Do najsłynniejszych zainicjowanych przezeń eksperymentów należy legendarna już współpraca jamajskich Twinkle Brothers z góralskimi Trebuniami Tutkami. Był także producentem pierwszego albumu Kapeli ze Wsi Warszawa oraz debiutu estradowego słynnego poety Bogdana Loebla. Nagrodzony m.in. „Złotym Mikrofonem” (2000), „Srebrnym Krzyżem Zasługi” (2001).

Section07
Kontakt
Section21
Section51
Section52