X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Section50
Section00
RCKL Z muzyką po Kresach
Section05
Z muzyką po Kresach
Section07
O Audycji

Dawne Kresy Wschodnie zajmują szczególne miejsce w świadomości Polaków. Dla wielu z nas tereny te wiążą się przede wszystkim z nostalgicznymi wspomnieniami, choć Polacy mieszkający na Łotwie, Litwie, Białorusi czy Ukrainie współtworzą nie tylko historię, lecz także współczesną kulturę tych krajów. W audycji, poprzez mówienie o związkach teraźniejszości z przeszłością, chcemy pokazywać kultywowanie polskich tradycji, relacje i wzajemny wkład międzykulturowy. Dlatego będziemy odwiedzać najważniejsze dla polskiej kultury na Kresach miejsca, mówić o ważnych wydarzeniach kulturalnych, prezentować przykłady międzynarodowej kulturowej współpracy. Wszystko to - w wyjątkowej oprawie muzycznej! Do współtworzenia audycji zachęcamy naszych Słuchaczy: zapraszamy do dzielenia się ciekawymi wspomnieniami, opowieściami i propozycjami tematów, które uważają Państwo za ważne dla życia polskiej społeczności na Kresach.
Program 1, soboty, godz. 18.10. Nasz adres: kresy@polskieradio.pl.

Kuba Borysiak

Piotr Kędziorek

Mariana Kril

Aleksandra Tykarska

Section49
Section51
Section52