X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Redakcja Programów Katolickich

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2020 14:00
Rok temu zabieraliśmy słuchaczy w podróż po zapomnianych sakralnych perłach architektury w Polsce. W tym roku z powodu pandemii, wakacyjne wyjazdy po świecie są ograniczone, zatem my zbieramy  naszych słuchaczy w podróż po różnych zakątkach świata, śladami chrześcijaństwa. Naszą włóczęgę rozpoczęliśmy w Ameryce Poł.  Następnie przyszedł czas na Europę i Półwysep Iberyjski. Pod koniec wakacyjnego sezonu, zgodnie z myślą, że „wszystkie  drogi prowadzą do Rzymu” w swej wędrówce docieramy do źródła.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Co to znaczy- uczyć się Rzymu? Czy Wieczne Miasto będzie wieczne? O matce wszystkich dróg, szukaniu dowodów na istnienie relikwii dwóch patronów Miasta. o niezwykłych bazylikach Piotra i Pawła opowiedzą min. uczestnicy ŚDM, przewodnicy watykańscy, kard. Zenon Grocholewski oraz Ks. Prof. Dariusz Kowalczyk –wykładowca na Papieskim Uniwersytecie Gregoriański w Rzymie

W audycji także: 54. Dzień Środków Społecznego Przekazu, 40 rocznica transmisji Mszy św. w Polskim Radiu – rozmowa z proboszczem Kościoła pw. Św. Krzyża w Warszawie – ks. Robertem Berdychowskim, relacja z audiencji papieskiej, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” i IV Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej w formie transmisji online.
Katolicka Agencja Informacyjna wyróżniona za „dzieło budowy dialogu i pokoju międzyreligijnego” „Medalem 75 Misji Jana Karskiego”

 


Posłuchaj
12:17 [ PR1]PR1 (mp3) 20 wrzesień 2020 08_20_44.mp3 Ważne sprawy

10:31 [ PR1]PR1 (mp3) 20 wrzesień 2020 08_40_00.mp3 Magazyn z życie kościoła

01:56 [ PR1]PR1 (mp3) 20 wrzesień 2020 06_20_00.mp3 Kochane życie - felieton Elżbiety Nowak

   

***

Tytuł audycji: „Familijna Jedynka"

Prowadzący: Przemysław Goławski

Data emisji: 20.09.2020 r.

Godzina emisji: 06.00


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak