X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia

Spotkanie z Mistrzynią - Anna Chodakowska

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2020 10:01
Z przyczyn niezależnych spotkanie zostało odwołane. 27 listopada o godz. 18:00. Spotkanie online. 
Audio
Jak wyczarowuje się niezapomniane słuchowiska radiowe dowiecie się w ramach cyklu „Spotkania z Mistrzem”.
To wyjątkowa okazja, by wziąć udział w otwartych dla publiczności rozmowach, które odbywają się w ramach kursu #ReżyseriaRadiowa, realizowanego przez Wajda School, Teatr Polskiego Radia i Filmotekę Narodową Instytut Audiowizualny FINA.
Tej jesieni do teatru wyobraźni zabierają nas: Adam Ferency (spotkanie odbyło sie 13.11), Michał Żebrowski (spotkanie odbyło się 20.11), Anna Chodakowska i Jan Englert.
Zapraszamy na najbliższe spotkanie, które poprowadzą Marta Rebzda z Teatru Polskiego Radia, wykładowczyni kursu Reżyseria Radiowa oraz uczestnicy kursu: Karolina Kowalczyk i Marek Głuszczak.
27.11 | godz. 18.00 | ANNA CHODAKOWSKA
Jak wziąć udział?
Please click the link below to join the webinar:
---------------------------
Anna Chodakowska - aktorka, reżyserka, pedagog. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, studiowała także wokalistykę w szkole muzycznej.
Artystka scen warszawskich, debiutowała rolą „Antygony” w Teatrze Narodowym, w którym gra do dzisiaj. Występowała m.in. w roli tytułowej w „Balladynie” Juliusza Słowackiego. Grała także Salomeę w „Śnie srebrnym Salomei”, a w Teatrze Studio zagrała Kassandrę. Jest również znaną aktorką filmową i serialową. Za swoją dotychczasową twórczość otrzymała wiele nagród i odznaczeń m.in. Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Kurs reżyserii radiowej dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.