X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia

Nasza rodzina

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021 08:00
W najbliższą niedzielę, 13 czerwca o godz. 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Piotra Zaremby pt. "Nasza rodzina"  w reżyserii Jarosława Gajewskiego.
Ewa Konstancja Bułhak
Ewa Konstancja BułhakFoto: W. Kusiński

„Nasza rodzina” opowiada o delikatnych relacjach między rodzicami i dziećmi, a także między rodzeństwem. Dwaj bracia, których dzieli znaczna różnica wieku, próbują odbudować wzajemny kontakt, pomimo różnych pretensji i żalów. Zmusza ich to do wspomnień. Wracają  do czasów PRL. Czy pamięć o mamie angażującej się w „Solidarność, i próbującej trzymać rodzinę razem, pomoże im w dokonaniu współczesnych wyborów zawodowych i obywatelskich?


Piotr Zaremba "Nasza rodzina"

Reżyseria: Jarosław Gajewski

Realizacja akustyczna: Andrzej Brzoska

Opracowanie muzyczne: Renata Baszun


Obsada: 

Ewa Konstancja Bułhak, Izabela Dąbrowska, Joanna Halinowska, Piotr Grabowski, Krzysztof Szczepaniak, Sławomir Orzechowski, Wojciech Żołądkowicz, Maciej Makowski, Mateusz Weber,

 

 Na słuchowisko "Nasza rodzina" zapraszamy w niedzielę (13.06) tuż po godz. 21.00.