X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia

"Korczak" - słuchowisko na podstawie scenariusza Agnieszki Holland do filmu KORCZAK w reżyserii Andrzeja Wajdy.

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2021 09:00
Adaptacja radiowa i reżyseria: Magdalena Łazarkiewicz Realizacja akustyczna: Maciej Kubera Muzyka: Antoni Komasa - Łazarkiewicz Casting obsady dziecięcej: Julia Popkiewicz Nagranie KADISHu: Meni Philip Asystent reżysera: Kasia Kasica Wykonanie piosenki „Warszawo ma” Helena Mazur Akordeon: Dariusz Świnoga Obsada:  Artur Barciś, Beata Kawka, Maria Mamona, Jerzy Schejbal, Marianna Kowalewska, Mateusz Grydlik, Klaudiusz Kaufmann, Helena Mazur, Julia Lewenfisz, Maksym Topyła, Janek Marczewski, Oskar Grzegorzewski  Premiera: 18 kwietnia w radiowej Jedynce. Zapraszamy! 
Korczak
"Korczak"Foto: Wojciech Kusinski