X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia

Molo

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2021 08:00
13 lutego o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Filipa Bajona  "Molo" w reżyserii Janusza Zaorskiego.
Maria Pakulnis - Zaleska, Marcin Troński
Maria Pakulnis - Zaleska, Marcin TrońskiFoto: W. Kusiński

Słuchowisko „Molo” powstało w czasie pandemii i stąd się wzięły sytuacje pandemiczne. Pandemia zakłóciła zdrowo – rozsądkowy obraz świata i potoczną logikę. Molo w Sopocie jest miejscem gdzie schodzą się wspomnienia wielu pokoleń, jest jednym z symboli o wartoßcisentymentalnej. Ale w sytuacjach wyjątkowych może być metaforą życia z jego paradoksami, niespełnieniami i nadziejami. I jak w życiu, trudno czasami dojść do końca, czasami zatrzymamy się wcześniej: przy restauracji, przy marinie z jachtami, przy kataryniarzu czy przy statku wycieczkowym. Bo molo ma swoją osobowość, swój charakter, ale może zostać czasami zamknięte dla ludzi, a wtedy zyskuje na tajemniczości i staje się pięknym przedmiotem ze swoją historią.  A bohaterowie søuchowiska „Molo” całe swoje życie powiązali z sopockim molem.  I o nich opowiada moje słuchowisko. Trzecim bohaterem jest samo molo. - Filip Bajon


Filip Bajon "Molo" 

Reżyseria: Janusz Zaorski

Realizacja akustyczna: Andrzej Brzoska

Opracowanie muzyczne: Marian Szałkowski


Obsada: 

Maria Pakulnis - Zaleska, Marcin Troński,

Na słuchowisko "Molo" zapraszamy w sobotę (13.02) tuż po godz. 21.00.