X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia 2018

Sytuacje aranżowane

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2019 08:00
8 grudnia o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Krzysztofa Bizio "Sytuacje aranżowane" w reżyserii Jana Warenyci.
Angelika Kurowska
Angelika KurowskaFoto: Polskie Radio

Sytuacje aranżowane” to słuchowisko będące radiową adaptacją dramatu z gatunku tragikomedii, osadzone we współczesnej Polsce. Małżeństwo czterdziestolatków wyrusza w podróż do swojego domku letniskowego, w którym każde z nich oddaje się swoim ulubionym zajęciom. W czasie podróży na swej drodze spotykają kobietę, która staje się ich niespodziewanym gościem. Jej obecność wybija bohaterów z rutyny, prowokując do nowych, zaskakujących dla nich sytuacji, nakazujących rewizję dotychczasowych przyzwyczajeń i wzajemnych sądów. Spędzony ze sobą weekend obfituje w emocje i gwałtowne zwroty akcji. Najbardziej zaskakujący okazuje się jednak finał. Stawia on pytania o relacje partnerskie – co w nich jest prawdą, a co jedynie konwencją, oraz jak daleko można się posunąć, aby dotrzeć do prawdy, zachowując jednak konieczny konwenans.


Krzysztof Bizio "Sytuacje aranżowane"

Reżyseria: Jan Warenycia 

Realizacja akustyczna: Agnieszka Szczepańczyk

Opracowanie muzyczne: Marian Szałkowski


Obsada:

Agnieszka Warchulska, Przemysław Sadowski, Angelika Kurowska,