X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia 2018

Spotkanie z Mistrzem | Jan Englert

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2019 10:00
22 listopada, piątek, o godz. 18:00 zapraszamy na  spotkanie z cyklu "Spotkania z Mistrzem". Tym razem w roli Mistrza - Jan Englert. WAJDA SCHOOL, ul. Chełmska 21/bud. 24
Jan Englert
Jan EnglertFoto: Ewa Modestowicz

Zapraszamy na ostatnie w naszym cyklu spotkanie -
z JANEM ENGLERTEM - jednym z najwybitniejszych polskich aktorów teatralnych i filmowych.

Jan Englert - dyrektor artystyczny Teatru Narodowego i profesor warszawskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza. Pełnił w niej funkcję dziekana Wydziału Aktorskiego (1981–1987) i rektora (1987–1993, 1996–2002). Zagrał m.in.: w filmach Andrzeja Wajdy („Kanał”, „Katyń”, „Tatarak”), Kazimierza Kutza („Sól ziemi czarnej”, „Perła w koronie”), Janusza Zaorskiego („Baryton”), Filipa Bajona („Magnat”), a także w serialach Janusza Morgensterna („Kolumbowie”, „Polskie drogi”), Jerzego Antczaka („Noce i dnie”), Ryszarda Bera („Lalka”) i Jana Łomnickiego („Dom’). Wyreżyserował m.in. „Matkę”, „Bezimienne dzieło” i „Onych” Witkacego, „Kordiana” Słowackiego, „Śluby panieńskie” Fredry, „Udrękę życia” Levina; a w Teatrze Telewizji: „Mewę i Iwanowa” Czechowa, „Miesiąc na wsi” Turgieniewa, „Dziady” Mickiewicza i „Beatryks Cenci” Słowackiego. Laureat Spendora Splenorów 2017 – nagrody przyznawanej przez Zespół Artystyczny Teatru Polskiego Radia oraz Wielkiej Nagrody Festiwalu Dwa Teatry za wybitne kreacje aktorskie w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji Polskiej w 2019 r.

Kolejne spotkania:

FINA, ul. Wałbrzyska 3/5
16.12 | godz. 15.00 | prezentacja słuchowisk
zrealizowanych w ramach kursu Reżyserii radiowej