X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia

Teatr PR. Nagrody dla najlepszych debiutantów

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017 14:50
18 września w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana już po raz ósmy zostaną wręczone nagrody za debiuty w Teatrze Polskiego Radia na antenie Radiowej Jedynki.
Audio
  • Janusz Kukuła o nagrodach za debiuty w Teatrze Polskiego Radia (Muzyczna Jedynka)
Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia
Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego RadiaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, zostanie przyznanych sześć statuetek w pięciu kategoriach: Arete za debiuty aktorskie, Don Kichot dla najlepszego debiutującego reżysera, Amadeusz za debiut kompozytorski, Talanton za dramaturgiczny, Aojde za debiut muzyczny.

- Nagroda za debiut jest jedną z najważniejszych w życiu, jak pierwszy łyk wody po długim biegu. Dla mnie to osobiste przeżycie, gdy patrzę w oczy tych ludzi, widzę ich niepokój, lęk: "czy to ja? czy naprawdę?". Teatr Polskiego Radia to dom młodych, tu mogą się uczyć, rozwijać, obcować z najpiękniejszą polską literaturą - mówi Janusz Kukuła, dyrektor Teatru PR.

Zdradza też szczegóły oprawy artystycznej, która będzie towarzyszyła wręczeniu nagród. Początek uroczystości 18 września o godz. 18.00, będzie ona relacjonowana na antenie Jedynki.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Janusz Kukuła (dyrektor Teatru Polskiego Radia)

Data emisji: 13.09.2017

Godzina emisji: 14.19

mg/ac